2733
2734

سلام ازاول بگم ک من لهجمون ترکی هست  زیاد فارسی نمیتونم ازاول توضیح میدم 

۲سال پیش اینا بودم توی دواتاق زندگی میکرد تا کی ما خونمو درس کردیم 

پدرشوهرم خونه داشت ولی بخاطر تک فرزندی شوهرم زووود اومد کنارمون خونه ساخت نزدیک چسبیده ب خونم کلید درمو خاست چون ما قبلن درس کردیما وسایلات لوله کشی سیم کشی میزاشت خونمون من هم راستشو بگم ناراضی بودم 

ولی خب چیکار کنم 

من حدودا ۲۰روز خونه تموم کردم ولی پدرشوهرم کارگر داره مت صب میام خونه مامانم شب میرم خونمون شوهرم قبول نمیکنه تنهابمونم 

تقریبا دیروز پدرشوهرم گفت دوتاازخانمای کلشی کار اومده بود پیش شوهراشون هوا خیلی گرم بود گفتن  مامیتونیم خونه عروست بشینیم ی چند دقیقه 

خودش گفت ها این قضیه مال۱۰روزه پیشع تازه من خبردارشدم ب منم مادرشوهرم گقت 

منم اومدم ب شوهرم گفتم شوهرم گفتم اخه کاشیکارها خانم ندارن اگه دارن چرابیان سرکار شوهراشون 

امروز میریم اونجا منم قراره بگم خیلی ناراحتم بابت این قضیه ها کلیدمو پس میگیرم اگه ناراحت بشن ب جهنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مادرشوهرت بهتره پیگیری کنه اون زنا کی بودن

پدرشوهرم میگه زن های کاشی کار بودن اخه شوهررم میگه کاشی کارها همسرندارن ک دروغ میگه میخام بدونم اون زناکیه اخه خودشم رفته سرکار در منم باز دوتا زن هم توهونم نمیدونم کی هستن 

حق داری ناراحت باشی چه خانم چه آقا نباید وقتی شما نیستی بیان تو خونه ت. با آرامش با شوهرت صحبت کن از ...

شوهرم میگه اگه بگم دادو فریادی ب راه میندازه  و اعصاب منو خرد میکنه 

شمابودین چیکارمیکردین دونفر غریبه بیان پدرشوهراتونم اجازه بده خونتون بشینن و شماخبر نداشته باشین&nbs ...

خودت لهجه ترکی داری نگارشم بلد نیستی تو خیلی اوسکولی اگه ترکی که بیشتر اسکولی خودتو مسخره میکنی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

کاری نمیتونی بکنی خودتو بزن ب بیخیالی انقد حساس نباش سر هرچیزی بزرگترین ضررو خودت میبینی ..اگه بگم من چطوری زندگی کردم ک اینا هیچی برات مهم نیس...فک کن پدرته ب چشم پدر بهش نگا کنی بدت نمیاد الان چون پدرشوهرته بدت میاد..اگ شوهرت برات مهمه پدرشم باید برات مهم باشه ی عمر قراره زندگی کنی حساس نباش بزا شوهرت جواب بده

2706