2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلوم شوهرت. دوس داری شوهرتو؟ اوضاع مالیش چطوره؟ تنها اخلاق گندش اینه؟

اوضاع مالیشم افتضاح هیچی نداری تنها چیزی که داره رو زیادی درصورتیکه من تو خونه مادرم کاملا مرفه بودم

زیادی رو دادی به شوهرت عوض اینکه طلبکار باشی عموش دعوا راه انداخته اون دوست وحشیش چاقو تو عروسی آورده تازه فکر میکنی مقصر کیه!! بشونش سر جاش از الان وگرنه یه عمری طلبکارته اگه خونه مامانت نمیاد توام نرو .میخواد چکار کنه مثلا اونقدر قشقرق کنه خودش از حال بره

همسرت و با یه تیپا خوشحالش کن 

مرتیکه بچه ننه پرو را 

بفرستش ور دل مامان جونش 

بگو هر وقت از شیر گرفتینش بفرستینش بیاد 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

اسی جون واس آدمهای این مدلی فقط باید مثل خودشون باشی یکی گفت ده تا بگی رفت و آمدو باخانوادت هرچقدر بود باخانواده اونم همون قدر باشه بخدا باگریه دزست نمیشه ها شوهرت یکم جراعت به خرج بده جلوش قشنگ وایسا

آرامش روزهای بیقراریم خدا....
همسرت و با یه تیپا خوشحالش کن  مرتیکه بچه ننه پرو را  بفرستش ور دل مامان جونش  بگو ...

همش یه جور رفتار میکنه انگار مقصر منم همش منو خانوامو محکوم میکنه خانوادمم موافق نبودن با ازدواجم اما وقتی دیگه عقد کردیم دیگه هیچی نگفتن حتی یک کلمه دلم به حال اونا میسوزه 

اگه واقعا دوستش داری و میخوای باهاش ادامه بدی یه مدت حق رو بهش بده و کم کم خودش باهات خوب میشه.

منم شرایطتو رو داشتم البته دعوای شوهرم و برادرم که دادگاهی شدن کلی ماجرا داشتن الان شوهرم اروم شده بااینکه دیگه کلا خونه ی بابام اینا نمیاد اما از زندگیم راضیم.

من به خاطر اینکه دوسش داشتم خیلی باهاش راه اومدم تا الان خوب شده میتونی این راه من رو انتخاب کنی یا اینکه قهرکنی بری خونتون اگه به غلط کردن افتاد باهاش زندگی کنی وگرنه طلاق.

إن شاالله مشکلت حل بشه عزیزم.منم شرایط تو رو داشتم 

همش یه جور رفتار میکنه انگار مقصر منم همش منو خانوامو محکوم میکنه خانوادمم موافق نبودن با ازدواجم ام ...

ببین دختر خوب 

تو زندگیت قراره هزار تا مشکل پیش بیاد 

ادمها باید مدیریت بحران را یاد بگیرن 

ولی این چیزی که من از همسرت دیدم و شما گفتی ایشون اصلا بلد نیست تصمیم بگیره کار درست و انجام بده 

ایشون زیادی بچه ننه هست و تحت تاثیر دیگرانه 

یه دعوایی شده یکی اینجا اسیب دیده 

من میخوام بدونم داداش شما دور از جونش تو این درگیری مرده بود بازم زبان شوهرت ایئنقدر دراز بود یا الان داش موس موس میکرد که رضایت بگیره ؟؟؟؟

مقصر اصلی عموی همسر شماست که با بیشع.وریش یه دعوا راه انداخته 

ولی همه اینا باعث نمیشه این شوهر به عنوان مرد نتونه شرایط و مدیریت کنه 

همسرت واقعا به مشاوره احتیاج داره و بهتره باهاش بری مشاوره 

ولی بدون اگه بخوای بمونی و زندگی کنی راه سختی در پیش داری

در ضمن همسرت از کمبود عزت نفس رنج میکشه چون به احتمال زیاد همیشه اختیارش دست مادرش بوده 

این ادمها از تحقیر و کوچک کردن دیگران لذت میبرن چون احساس با قدرت بودن بهشون میده 

این ادمها یا میشکنن یا باید شکسته بشن 

خواستی باهاش ادامه بدی حسابی اعتماد به نفست و تقویت کن و از موضع بالا باهاش برخورد کن و زیر بار حرف ز.رش هم اصلا نرو مقتدر عمل کن

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
اگه واقعا دوستش داری و میخوای باهاش ادامه بدی یه مدت حق رو بهش بده و کم کم خودش باهات خوب میشه. منم ...

اخه با این رفتارش دیگه دوست داشتنی نمیذاری همش داره بهم نیش و کنایه میزنه الانم با کمال پرویی اومده میگه پاشو خونتو جمع کن عین مامانت نباش اگه اون درست زندگی میکرد الان زندگیش خوب بود همش حرف زبونش مامانت داداشته میگه یه خرده زن باش به منه بدبخت که با همه چیش ساختم 

2706