2733
2739
عنوان

وااای حالا چ کنم?😑😲

276 بازدید | 16 پست

سلام خانوما امروز پیش یه نفر که خییییلی شدید باهاش رو درواسی دارم بحث پیش اومد گفتم قراره برم ارایشگاه موهامو کوتاه کنم گف عه منم اتفاقا مدل میخام برا کوتاهی.. منم تو رو موندم گفتم اوکی میام.. حالاارایشگاشونم همه سانتال مانتالی باکلاس خودشم دختره ازهموناس که خیلی کلاس میزاره حالاایناش به کنار. من یکم خجالتی ام ینی جایی برم اشنانباشه هول میشم. چیکارکنم ازاخر باید ازدختره تشکر کنم??

بگم مرسی که مدل کوتاهیت شدم😆😆😆😅 یاازاخرکه خاستم بیام بیرون چی بگم?? بگم خسته نباشید خانوما خدانگهدار??🤔

الهم صل علی محمد وال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

رفتی داخل یه سلام کلی کن ، بعد برو پیش همون شخصی که باهاش کار داری و سلام احوال پرسی کن و کارتو انجام بده و تشکر کن و بعد خداحافظی کن بیا خونتون ، مبارکه🌸

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
فقط ادای با کلاسی در نیار که ریده میشه به همه چی من تجربه کردم😂😂

وای تو روحت😂😂😂دقیقااااا😂😂😂

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706