2733
2734

سلام

من باید چهارتا دندون عقلامو بکشم.پوسیده هستن و یکم هم کج هستن.ولی جراحی نمیخوان چون همش درومده از لثه.

مشکلم اینه که خیلیییییی میترسم وحشت دارم

خیلیم اذیتم درد میگیرن یکیشون یه ذره شکسته غذا میره داخلش

ترسمو چبکار کنم؟

واقعا درد داره؟نکنه بی حس نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خیلی وقته دندونام مشکل داره اما از کشیدن و عصب کشی و پر کردن به شدت وحشت دارم و درد رو تحمل میکن ...

عزیزم عفونت دندون خطرناکه خدایی نکرده اگه بمونه میزنه به قلب وقتی بی‌حس بشه دیگه چیزی متوجه نمیشی 

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
2738
حس نکردی انگار دارن یه چیزی از تو مغزت درمیارن؟صدا خرچ خرچ نداد؟من بچه بودم دندون شیری کشیدم

درد نداشت اما اون صدای خرچ خرچ بود 😄 البته مال من گفتن جراحی بعد چهارمین دکتر گفت من امتحان میکنم شاید دربیاد که اومد، کلا ترس و درد نداش 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
پس چرا بعضیا میگن دندونمون تیکه تیکه کرد و آورد بیرون زجرکشمون کرد

برو یه دکتر متخصص که مخصوص کشیدن دندون باشه مامان من دو روزز پیش دندون عقلشو کشید بی درد وخونریزی دندونشم شکسته بود ۳۰ ثانیه کشید

فقط یه چیزیو خواهرانه بگم بهتون توروخدا میرید دندوناتونو درست کنید یه جایی برید از کارش مطمئن باشید من چند سال پیش چندتا از دندونامو رفتم یه دندونپزشکی که از نظر هزینه نصف قیمت جاهای دیگه بود اولش خوب بود الان بعد چند سال یکی یکی گند کاریای دکتره داره نمایان میشه اصلا قابل ترمیمم نیست

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
2706