2733
2739
عنوان

قرمزیواشم:بغض دارم😢😔

1179 بازدید | 62 پست

یه بغض ی ماهه ک سخت گیرکرده توگلوم...یادمه 6ماه پیش ک برااولین باراومدم قهر فقط سه روز موندم وهرلحظه کارم گریه بود ولی این ی ماهی ک اینجام هرچقد سعی میکنم گریه کنم دلم اروم بشه نمیتونم😔چجوری دلمو اروم کنم😢ینی زندگیم چی میشه اخرش؟؟درظاهر برام مهم نیس میگم میخندم خوش میگذرونم ولی ازدرون واسه بخت بدم میسوزم بدجوری دارم میسوزم...چیکارکردم که وضعیتم شداین...خسته شدم از بس راجبش حرف زدم...اصن دلم نمیخاددیگ برم جایی بخداخسته شدم ازبس برا بقیه توضیح دارم ازحرفای تکراری خسته شدم ازاینکه هی شرطامو تکرارمیکنم و شوهرم فقط مقاومت میکنه و درآخرش فحش میده...دلم میخادبشینم کلی گریه کنم😢😢

پ.ن:من ی ماهه اومدم قهرمشکلاتم باشوهرم زیاده و این ی ماه بدترشده جوری ک فک میکنم محاله درس بشیم چون شوهرم فوق العاده ادم کینه ای هس...پسرعمومه و همش خبرچینی میکنه استقلال عقلی نداره مشکل اعصاب داره باباشم شدید دخالت میکنه وخیلی چیزای دیگ ک واقعا خسته شدم ازبس گفتم😭

ببخشیدطولانی شد توروخدابادلای پاکتون دعام کنید😔

عزیزم منم مثل تو هستم، با این تفاوت که من همسرمو نمی بینم و اون نه اسی میده نه زنگی، فقط منو گذاشته و رفته

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم منم مثل تو هستم، با این تفاوت که من همسرمو نمی بینم و اون نه اسی میده نه زنگی، فقط منو گذاشته ...

شوهرم یکی دوباراومده و چن بارم اس داده ک اخرش باز حرف حرفه خودش بوده و هیچکدوم ازشرطامو قبول نکرده😔

انشالله شوهرت سره عقل بیاد ولی هر چی طولانی تر شه قهر برش عادی نیشه اگه دلت ننیخواد زندگیت خراب ش یک ...

برام مهم نیس بزار عادی بشه بلکه بفهمه بهم علاقه ای نداره و باطلاق موافقت کنه😔

2706