2737
2734

هرسوالی دارین راجع به گل ها اینجا بذارین 

و عکس گلهایی که مشکل دارن و سوال دارین راجع بهشون 

من وقتی آنلاین باشم جواب میدم 

خوشحال میشم هرکس دیگه هم اطلاعات داره و میتونه جواب سوال ها رو بده کمک کنه و جواب بده 

منم اطلاعاتم بیشتر بشه 

من یه گل ناندینا دارم یه بار خشک شد حالا دوباره جون گرفته همونم چندتا برگ داره خشک میشه خاکشم عوض کردم دلیلش چیه

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه گل ناندینا دارم یه بار خشک شد حالا دوباره جون گرفته همونم چندتا برگ داره خشک میشه خاکشم عوض کر ...

یکی از دلایل ریزش برگ ها ،نوسانات دمايي (سرد شدن دما ) است .بهتر است که در برابر سرمای زمستان از آن محافظت شود تا شاخسار خود را از دست ندهند زیرا اگرچه این گیاه همیشه سبز محسوب می شود اما ممکن است با کاهش دما در زمستان برگهای خود را از دست خواهد .کمبود آب و خشکي ديدن خاک ، اشباع شدن محيط ريشه از رطوبت در اثر ابياري مکرر ، پوسيدن ريشه در محيط اشباع از رطوبت ،بيماري و آفت و ...نیز از دلایل احتمالی هست .

2728
همون انگور سرخ ?? کدوم منطقه هستین از نظر آب و هوایی

نمیدونم فک کنم اب هوام اینجا روزا گرمه تا اخرشب اخرشب خنکه

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
یکی از دلایل ریزش برگ ها ،نوسانات دمايي (سرد شدن دما ) است .بهتر است که در برابر سرمای زمستان از آن ...

احتمالا اخه تا۳۰ روز پیش هوا خیلی سرده بود

اگه گلدونشو تازه عوض کردین  شوک تعویض گلدانه صبر کنید تا سرحال بشه

ممنونمم

2740

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه  بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، نکات مهم شرایط نگهداری از سانسوریا مهتابی، تکثیر کاکتوس و آشنایی با گل های مناسب باغچه خانه در فصول مختلف ،انواع کاکتوس خانگی، نحوه رشد آن ، نگهداری کاکتوس در منزل داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره.و همچنین فروش انواع خاک و کود به سراسر ایران رو هم دارند. خوبی این سایت اینه که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین و مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید