2737
2739

من الان سونوگرافی رفتم 5هفته و دو روز بود گفت ساک حاملگی عالی هست همه چی خوبه هفته دیگه بیا برای قلب بهش گفتم من خونریزی دارم سه روز پیش لکه بینی بود الان دیگه خون میبینم مقداری کنه بنظرتون مشکلی پیش نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شیاف سیکولوژیست واست تجویز نکرد استفاده کنی

خودم گرفتم راستش دیروز یکی گذاشتم یکی امروز صبح اما دکتر برا فردا نوبت بهم داده اینجا دکتر دیگه نداره رفتم اورژانس بهم میگه بهت هیچی نمیدم برو استراحت کن اگه خونریزی زیاده برو زایشگاه از بس دکتراش بی مسؤلیت هستن

خودم گرفتم راستش دیروز یکی گذاشتم یکی امروز صبح اما دکتر برا فردا نوبت بهم داده اینجا دکتر دیگه ندار ...

قطع نشده یعنی؟

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
سلام عزیزم به نظرم اگه لازم بود دکتر خودش پروژسترون میداد که قطع شه ،ولی تا اون جاییک من شنیدم لکه ب ...

الان خونریزی هست در حدکمش دکتر سونوگرافی گفت رحمت خوبه ساکم عالیه هفته دیگه بیا انشأالله برا قلب اما دلیل خونریزی رو نمیدونم

2740

فقط استرس نداشته باش سیکولوژیست خارجیشو بگیری بهتره فقط استراحت کن تابری دکتر دراز بکش کاریم نکن

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
فقط استرس نداشته باش سیکولوژیست خارجیشو بگیری بهتره فقط استراحت کن تابری دکتر دراز بکش کاریم نکن

خارجی شو گرفتم اما استراحت ندارمو چون دخترم نزدیک سه سالشه اصلا نمیزاره استراحت کنم