2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوا کردیم کتک خوردم

656 بازدید | 54 پست

دستش خورد پارچ اب رو کامل ریخت روی فرش. منم سرش داد زدم اونم وحشی شد و ایتقد بدن و سروصورتمو فشار داد ک دارم گریه میکنم.

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیس شدن فرش ارزش داد و دعوا داره؟

نه رفتار شما درست بوده نه عمل شوهرتون.😑

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

شوهرتون زدن یا حتی خراش سریع به پلیس بگین بیاد صورتجلسه کنه 

همین که پای پلیس بیاد وسط دبگه گوه اضافه نمی خوردن

همش تقصیر ما خانمهاست که ابن قدر حماقت به خرج میدیم و هیچی نمیگیم 

وا خب تو چرا داد زدب من بچه هام هر هفته دوتا پارچو میریزن .خب ضایعش کردی.ولی اونم نباید تورو میزده

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2706