2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس نخور بنظر من سری های قبل که میخوردی تو سونو چندتا فولیکول داشتی؟

بار اول روز 12 سيكل فوليكول 23 داشتم(شبي يكي)

بار دوم روز 13 سيكل فوليكول 9 داشتم (شبي يكي)

و بار سوم كه شبي دوتا بود يعني 10 تا مصرف كردم فوليكولم روز 12 سيكلم 11 بود  

گفتم اين ماه شبي سه تا بخورم

لتروزول دیواره رحمو نازک می کنه چون ضد استروژن هست و دیواره هم نازک باشه لقاح انجام نمیشه  

همراه باهاش باید ده روزم استرادیول بخوری 

من این ماه خوردم بدون استرادیول سردرد ای وحشتناک گرفتم و گر گرفتگی و نتیجه هم نداد 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
Pcoهستی؟؟ پیاده روی داری؟؟

من فوليكول هاي خوبي داشتم از وقتي دكترم لتروزول داد فقط يكبار فوليكول غالب داشتم  

نه پياده روي ندارم

از وقتي لتروزول مصرف كردم چربي دور شكم و پهلوهام زياد شده

لتروزول دیواره رحمو نازک می کنه چون ضد استروژن هست و دیواره هم نازک باشه لقاح انجام نمیشه   ...

درسته 

برا منم نتيجه نداد

اين ماه بايد برم آي يو آي

گفتم نرم اين ماه هم 

من ی دوره لتروزول خوردم ماه بعد دکترم گفت اینبارنخوربتزماه بعد.گفت پشت سرهم استفاده کنی اثرش رو جنین بروز میکنه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
آهان بعدش كه مصرف كرديد نتيجه داد؟

اره گلم باردارشدم اما متاسفانه چهارماه ونیمم بود ک رشدجنین متوقف شد ومجبور ب سقط شدم.الان دارم دارم گیاهی مصرف میکنم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2706