2737
2734
عنوان

مامانم مریضه آلرژی شدید داره

106 بازدید | 10 پست

مامانم آلرژی شدید داره

قبلا فقط سرفه های خشک داشت الان با بوی غذا و ادویه و گل و خاک و حیوونا و هر چی وحشتناک پشت سرهم سرفه میکنه اصلا هم بند نمیاد تا صورتش قرمز میشه. سرفه هاشم دیگه سرفه خشک نیست

کسی تابحال اینجوری بوده؟

دیگه امید ندارم خوب بشه

ما تهران نیستیم بهترین متخصص آلرژی تو تهران کیه؟

یا دلیل المتحیرین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 15سال آلرژی دارم الان بشدت قبل نیست ولی اوایل مثل مامانتون بودم چقدر سالانه امپول زدم وقرص خوردم

می دونین بدیش اینه سرفه هاش باعث میشن گاهی با عرض معذرت چند قطره ادرار می ریزه رو لباسش

اونم ب طهارت و نجاست خیلی حساسه

برا هرنماز صدبار خودشو میشوره

شما چ امپولی زدین؟دکترتون کی بود

یا دلیل المتحیرین   
می دونین بدیش اینه سرفه هاش باعث میشن گاهی با عرض معذرت چند قطره ادرار می ریزه رو لباسش اونم ب طهار ...

امپولاش اکثر کورتون دار بودند که چاقی میاره وپوکی استخوان البته منم کم وبیش مشکلات مشابه وداشتم 

ولی امپول مجبورا سالی دوبار میزدم تا اثرش میرفتم الرژیم عود میکرد ولی قرصی که همیشه استفاده میکنم سیتریزین 

ولوراتادین یه قرص دیگه هم هست چون قوی ودر شیمی درمانی به بیامریهای سرطانی هم میدن نمیگم شاید سرخود مصرف کردنش ضرر داشته باشه.

دکترمون در بجنورد فوق تخصص اسم والرژی مرادخانی

ودر گرگان هم فوق تخصصش نجم الدین کلانتری هردوشون عالی هستند.

2738