2733
2739
عنوان

کیست تخمدان

92 بازدید | 15 پست

خانمایی که کیست داشتین علائم تون چی بوده؟ من امروز 6 پریودمه دیروز پاک شدم ولی هر از گاهی تخمدان راستم زیر دلم تیر میکشه، قبل از پریودم دردش شدید بود دوباره خوب میشد باز می‌گرفت انگار باد میپیچه تو تخمدان الان دردش خفیفه، این هفته نوبت دکتر دارم ولی استرس گرفتم نکنه کیست باشه و پاره شده باشه😣😔

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از علائمش پریودای نا منظمه..با سونو مشخص میشه کیست داری یا نه

کیست ریز دارم همون تنبلی تخمدان، فقط خداکنه بزرگ نداشته باشم، چند ماه پیش رفتم چکاپ قبلش یادمه همینجور درد داشتم ولی کیست نبود نمیدونم والا

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2728

من پریودم ۷ روزه عقب انداختم 

فقط تکرر ادرار دارم 

زیر دلمم تیر میشه بیشتر سمت راست گاهی ام چپ

ترشح سفیدم ام دارم جوری که گاهی حس میکنم پریود شدم ولی ترشحه

عفونت ادراری ندارم باردارم نیستم

جوشونده خوردم و امپول ام زدم 

احتمالش هست کیست باشه

یا باردارم زود ازمایش دادم؟

نه نگران نباش..بهت قرص میده کنترلش کنی..

اصلا استرسی گرفتم که نگو

2738
نبابا کیست ریزه..نمیترکه نگران نباش😅

😬😶

والا من همیشه زیر دلم تیر میکشه. کیست هم دارم 

مال من قبل و موقع پریودی اینجوریه

2706