2733
2734
عنوان

کسی تا حالا از چله ی سوره ی مزمل حاجت گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37370 بازدید | 59 پست
یعنی من هرکی فهمید چطوری مشکلم حل شد گفت این معجزه بوده چیزی جز این نبوده،دقیقا اخرای زیارت عاشورام ...

عزیزم صدلعن و صد سلام میخوندین روش حقشناس بود یا عادی لطفا جواب بدین برام مهمه .سپاس😍

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم صدلعن و صد سلام میخوندین روش حقشناس بود یا عادی لطفا جواب بدین برام مهمه .سپاس😍

نه عزیزم،بدون صد لعن و صدسلام

ولی انشالله محرم رو یک شبش رو عاشورا بخون با صد لعن و صد سلام،خیلی جواب میده اونم

من بشخصه با هیچ دعایی ارتباط برقرار نمیکنم، مخصوصا دعای زیارت عاشورا که توش پر از جملات منفی و لعنت و نفرینه، فقط و فقط با سوره های قران بشدت ارتباط برقرار میکنم، هیچ اعتقادی هم به توسل و واسطه قرار دادن بین خودم و خدا ندارم... و عالی هم جواب میگیرم همیشه، زندگیم همیشه پر از برکت و نعمته الهی شکر، البته قبل از خوندن این سوره ها افففتضاح بود زندگیم. 

سوره های واقعه، مزمل، انشراح، طلاق، ذاریات رو که خوندم، چند سال پیش پول جهیزیه نداشتم، ولی با خوندن همین سوره ها، چنان ثروتی وارد زندگیم شد که از لوکس ترین نمایشگاه های تهران تمام وسایلامو خریدم، البته بچه تهران هم نیستم، 

قانون جذب هم 3ساله دارم کار میکنم، اونم فوق العادست، مخصوصا روی ارتباطم با خدا خیلی تاثیر گذاشته و ثروت

2728
من بشخصه با هیچ دعایی ارتباط برقرار نمیکنم، مخصوصا دعای زیارت عاشورا که توش پر از جملات منفی و لعنت ...

اتفاقاااا  لعن و نفرین حقشونه من عاشق امام حسینم وزیارت عاشورا هم عالیه قرآن هم بی نظیر  

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
من بشخصه با هیچ دعایی ارتباط برقرار نمیکنم، مخصوصا دعای زیارت عاشورا که توش پر از جملات منفی و لعنت ...

راستی به جذبم اعتقاد ندارم  هرچی هست خدا میده جذب کجا بود 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
راستی به جذبم اعتقاد ندارم  هرچی هست خدا میده جذب کجا بود

چون هیچ اطلاعی درمورد قانون جذب ندارید اینو میگید.. چون حتی نمیدونید که کسایی که قانون جذب کار میکنند، اول ارتباطشون با خدا بشدت قوی میشه، و بسیار معنوی میشن، و بعد بخاطر ارتباطات قلبی نزدیکی که با خداوند دارند، خدا تمام خواسته هاشونو بهشون تمام و کمال میده، 

((خداوند میده عزیزم، و نه هیچ نیروی دیگه ای)) 

راستی به جذبم اعتقاد ندارم  هرچی هست خدا میده جذب کجا بود

قانون جذب هم هیج ارتباطی به اعتقاد داشتن یا نداشتن نداره، این قانون همواره مثل قانون جاذبه ی زمین داره کار میکنه،چه درموردش بدونید چه ندونید، همواره دارید تو زندگیتون ازش استفاده میکنید. فقط یه عده ی کمی از آدمها کسایی هستند که باهوش و زرنگ هستند و علمشو یاد میگیرن و ازین قانون برای بدست اوردن خواسته هاشون و به نفع خودشون استفاده میکنند و کسایی که علمشو بلد نیستند، بدون اینکه حتی متوجه بشن انواع اتفاقات بد و فقر و بیماری و شمست عشقی. .. رو برای خودشون جذب میکنند 

2738

ب جرعت میگم بهترین دعا شاید باورت نشه من چله برداشتم کارمون گره بدخورده بود و ازنظرمالی افت کرده بودیم 14روزه این دعا ازته دل میخونم جوری کارمون درست شد من فعلا هنگم حتما چله بردار بخون مطمئن باش حاجت میگیری 

روزتو قشنگ کن مثل خودت💗🌈

ب جرعت میگم بهترین دعا شاید باورت نشه من چله برداشتم کارمون گره بدخورده بود و ازنظرمالی افت کرده بودیم 14روزه این دعا ازته دل میخونم جوری کارمون درست شد من فعلا هنگم حتما 

روزتو قشنگ کن مثل خودت💗🌈
ب جرعت میگم بهترین دعا شاید باورت نشه من چله برداشتم کارمون گره بدخورده بود و ازنظرمالی افت کرده بود ...

کدوم دعا؟

سلام عزیزم میشه بگی این قانون جذب رو چطوری انجام داد.خودم خیلی اعتقاد دارم ولی فراموش میکنم و باید از چ کلمات خواصی استفاده کنیم..راهنماییم کنی ممنون میشم

2706