2733
2739
عنوان

مادرشوهر بدجنس من

1285 بازدید | 100 پست

سلام خوبید تروخدا کمکم کنید دیگه خسته شدم مادر شوهرم دست از سر من و شوهرم بر نمیداره هر روز از صبح تا شب میاد خونه من همش تیکه مینداره همش اذیتم میکنه منو تنها میزارن با شوهرم میره میگرده شوهرمم میخواد نره مادرشوهرم کلی نفرینش میکنه و گریه میکنه تا راضیش میکنه میبرش ترو خدا بگید چیکار کنم شوهرم بشناسه این ذات کثیفو دعایی بلدید که شر مادر شوهرم برداشته بشه؟من نمیتونم یه روز برای شوهرم تیپ قشنگ بزنم تو خونه غذای مورد علاقشو بپزم‌چون مادرشوهرم هر روز ور دلمه تا غروب که شوهرم بیادو ببرش بگرده خسته شدم ما باهم زندگی نمیکنیم مادرشوهرم چندتا خیابون پایین تره

میشه برای حاجتم یدونه صلوات بفرستید...😔❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آخ چ مادر شوهر حسودیه .. خب تو هم باهاشون برو شوهرتو ول نکن دست این

شوهرمم قسم میده که زنتو نیار بعدشم من برم کوفتم میشه انقد تو تفریح خودشو میچسبونه ب شوهرم

میشه برای حاجتم یدونه صلوات بفرستید...😔❤️

چند روز از صبح بلند شو با شوهرت که میره سرکار تو هم برو خونه مامانت.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

شما مجبور نیستی بخاطر وجود مادرشوهر اون لباسی دوست داری نپوشی غذایی دوست داری نخوری..الکی روزای جوونیتو هدر نده ..لباسای قشنگ برا همسرت بپوش و غذای مورد علاقتو درست کن انگار ک مادرشوهرت  نیست  حتی لباس باز هم دوست داشتی بپوش حداقل ایشون یکم خجالت بکشه مزاحم دوتا جوون شده 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706