2733
2739
عنوان

ستاره اسکندری هم به سرنوشت رامبد گرفتار شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 153 پست
آره دیدم ولی فکر نمیکنم مشکلی براش پیش بیاد مردم عقده ای شدن بخدا حالا معلوم نیست اونی که فیلم گرف ...

اون که دیگه مثل اسکندری نیومده تو تلویزیون از فرهنگ و دین و شهیدها وفیلم سرو زیر آب و....حرف بزنه.

دورویی و نفاق هستش که بده.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

من حقو ب ستاره میدم اخه ب کسی چه مث فلانی ک ادعای چادری بودن نداشته رامبدم همیطور اخه ب کسی چه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه میدونیم حجاب اجباریه اینجاولی کشوردیگ نه چ دلیلی داره اگ اعتقادنداره اونجاراحت باشه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
من حقو ب ستاره میدم اخه ب کسی چه مث فلانی ک ادعای چادری بودن نداشته رامبدم همیطور اخه ب کسی چه

بخدااا داشت همش میگفت حجاب و فلان😕

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

به هرحال هر بزرگواری هرجا میره باید حواسش باشه هر لحظه احتمال داره یه هموطن با دوربینش درکمین باشه 😁😁😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اتفاقا خیلیم ادعا داشته.وقتیم ادعا داشته و عمل نکرده حقشه هر چی سرش بیاد

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
2738
بخدااا داشت همش میگفت حجاب و فلان😕

جدی من نشنیده بودم اگ مث فلانی مدعی داشتن حجاب بوده ک حقشه اگ بی نظربوده هیچوقت نظرنداده ک حقش نبود

فقط بدیش به اینه که مثلا رامبد با تبلیغات و اس ام اس و هزار تا کلک پولو قرون قرون از جیب ملت میکشه بیرون بعد میره اونور آب حال میکنه- اگر کسی با پول وعقاید خودش بره به نظرم هیچ اشکالی نداره

اتفاقا خیلیم ادعا داشته.وقتیم ادعا داشته و عمل نکرده حقشه هر چی سرش بیاد

اگ ادعا داشته ک حقشه.ولی توعکساشون معمولا حجابو رعایت نمیکنن چ ادعایی اخه

من خودم محجبه هستم. اما به نظرم حجاب و پوشش یه چیز شخصیه. آدم با عقل و فکر خودش اون رو انتخاب می کنه. به نظر من کسی نباید هیشکی رو به خاطر پوشش سرزنش کنه. البته منظورم پوشش فرد تو کشور خارجی هست.

جدی من نشنیده بودم اگ مث فلانی مدعی داشتن حجاب بوده ک حقشه اگ بی نظربوده هیچوقت نظرنداده ک حقش نبود

اره منم همینو میگم.اینکه کلی ادعا دارن ادم و عصبی میکنه وگرنه به ما چه اصلا بره مایو بپوشه😐

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706