2733
2734

چيكار كنم؟ شياف كردم ،روغن زيتون دادم بهش، ترنجبين هم دادم ولي اثر نكرده. شكمش اومده بالا

قبلا با شياف يا روغن زيتون حل ميشد ولي الان نميشه

كسي تجربه اي داره كمكم كنه؟

شير خودمم ميخوره

خودمم روغن زيتون همش ميخورم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما دخترمون روزی یبار دسشویی میکرد بردیم دکتر گفت پی پی کردنشون اگه تا ده روزم طول بکشه عادیه چون شیر جذب بدن میشه 

ولی حالا میگی باد کرده میخوای دکتر ببر

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭

شکمشو جهت عقربه ها ساعت بمال..پاهاشو مثله حالت دوچرخه اروم حرکت بده

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

پسر من تا چهار روزم شد که شکمش کار نکرد ولی یه دفعه😷😖کل لباسش کثیف شد تو این بچه ها شایع است تازه یکیشو می شناختم هفته ای یه بار اونم پنج شنبه ها فقط شکم بچه اش کار میکرد.

من خدا را دارم😌
2738
دخترمن گاهي تايك هفتم نميكرد 

بعد يه هفته خودش پي پي ميكرد يا شياف ميزاشتين؟

سفت نميشه اخه بعد از يه هفته؟

چون اين يه بار بعد سه روز كه با شياف پي پي كرد سفت بود و اذيت شد

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
خودتون یبوست نیستین؟تغذیه خودتون رو درست کنین. شکمش رو با رو غن ماساژ بدین.

چرا خودمم به سختي ميرم البته مال خودم رو فك كنم از نشستن زياده

بس كه به وقتش نميرم چون درگير بچه ام بوقتش نميرم دستشويي

اگه بیقراری میکنه و هی زور میزنه یعنی داره اذیت میشه...یه ذره صابون آب نخورده رو به شکل یه شیاف کوچیک در بیار ...مثلا اندازه ی سر چوب کبریت باشه کافیه و براش شیاف کن و ببین واقعا معجزه میکنه...بعد اگه دیدی داره زور میزنه پاهاش رو ببر بالا و جمع کن تو شکمش و ببین راحت پی پی میکنه...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕
پسر من تا چهار روزم شد که شکمش کار نکرد ولی یه دفعه😷😖کل لباسش کثیف شد تو این بچه ها شایع است تازه ...

چه آن تایم بوده!  

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
چرا خودمم به سختي ميرم البته مال خودم رو فك كنم از نشستن زياده بس كه به وقتش نميرم چون درگير بچه ام ...

چون از سیر شما میخوره سیستم بدنتون روش اثر کرده.تغذیه و دستشویییتونو درست کنید بچه بهتر میشه.آب زیاد بخورید و فعالیتتون رو بیشتر کنیدمخصوصا راه رفتن.

بچه چون الان کوچیکه همه غذاش شیره.❤

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

والا من که خودم اصلا یبوست ندارم و تازه برعکسشم هست ولی بچه ی بیست روزم به سختی و چند روز یه بار پی پی میکنه...فک نکنم به مادر ربطی داشته باشه نوزادها اکثرا اینطوری میشن چون هنوز سیستم گوارشی و دفعشون کامل نشده نمیتونند راحت پی پی کنند...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕

اگه اذیت نمیشه و بی قراری نمیکنه نگران نباش رفع میشه ولی اگه بلعکس اذیت میشه از عطاری  فُلوس بگیر شبیه شمع یه برگ از داخلش در بیار با دو قاشق شیر خودت حل کن بده بخوره

پسر من اینطور میشد وقتایی که اذیت میشد بهش میدادم خیلی خوب بود

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛
2706