2733
2739
عنوان

خانمهای گل یه کوچولو میاید کمک

83 بازدید | 15 پست

من واکسن هفت سالگی پسرم رو چهارشنبه زدم تا الان تب داره هر چهارساعت باید بهش استامینوفن بدم و دستش رو مثل کسایی که آتل بستن تو بغلش گرفته و به هیچ وجه حتی تو‌خواب هم تکون‌نمیده توروخدا بگید چکار کنم هم تبش قطع بشه هم این دستش درست بشه میترسم عادت کنه دستش رو اینجوری نگه داره😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه میبینی تبش حتی با دادن استامینوفن هم نمیاد پایین باید ببریش دکتر.دستش هم چون واکسن زده هنوز درد میکنه، واسه همین تو اون حالت نگهش میداره.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

دختر من لباسشم نمیذاشت عوض کنم واسه تب و درد بهش بروفن دادم اگه شدید شد شیاف بزن

دست دختر من‌شدیدا باد کرده بود و درد داشت و قزمز بود

تا ۴ روز اجازه عوض کردن لباس نمیداد با گریه تکون میداد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
مال منم‌ همینه 😫😫

باید صبور باشی ممکنه تا یک هفته نتونه تکون بده درکش کن درد شدیدی داره طفلی 

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738

نه عزیزم عادت نمی کنه...تا می تونی بهش آب بده بخوره که زودتر بشوره ببره...دختر منم سه روز تب داشت ...البته از روز اول من مدام بهش آب مبدادم....تبش خیلی بالا نرفت...دختر من هم تا ده رو تقریبا اجازه نمیداد کسی دستش بهش بخوره...بعدشم که خوب شد به یه هفته ای طول کشید تا ترسش ریخت و دستش رو تکون داد...نگران نباش برا همه همین طور بوده

چشم دوست عزیزم اشکال نداره سخت نمیگیرم مرسی از راهنماییت دوست خوبم 🙏🏼🙏🏼

راستی شربت استامینوفن رو به اندازه بهش میدی؟ چون اگه کم بدی اثر نمیکنه و تبش خوب نمیاد پایین.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
2706