2733
2739
عنوان

دعا میخام

244 بازدید | 16 پست

خانما بیاین کمک کنید من یه دعا میخام ک شوهرم طلاقم نده همه کاری کردم فایده نداره مشاوره رفتم صحبت کردم هدیه براش گرفتم هیچ فایده ای نداره الان اخرین راهو میخام برم یه دعا میخام ی چیزی شبیه طلسم کسی میتونه راهنمایی کنه میدونم گناهه کبیرس و این حرفا اما مجبورم دوسش دارم!! دلیل جداییمونم فقط دخالت خاهر و مادرشه

برو پیش دعا نویس 

رفتم بهم دعای یاسین مغربی رو داد 7 مرتبه خوندم از شوهرم خبری نبود بعد از خوندن دعا پیداش شد اما برای طلاق اومد من نیتم آشتی یود_تو نت سرچ کردم دیدم دعایی ک بهم داده برای بازگشت مسافره اونم برگشت اما مهر و محبت نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چرا میخواد طلاقت بده

حرفای خاله زنکی مادرش و خاهرش بامن دعوا کردن بعد از اون دعوا شوهرم تصمیم گرفت طلاقم بده عقدم هستم اومد همه طلاهامو برد فروخت من اصلن از نیتش خبر نداشتم اخه ما خودمون دوتا مشکلی نداشتیم بعد فهمیدم میخاد طلاقم بده میگ من نمیتونم حمایت خانوادمو از دست بدم دیگ بعد از اونروز هرکاری کردم برگرده نشد ک نشد

با هم برید پیش مشاور.بهترین کار مشاوره اس طلسم و اینا خیلی تاثیر نداره

با زور بردمش مشاوره پرید ب مشاور ک تو بلد نیستی اصلن شوهرم قاطی کرده اینجوری نبود از بس تو گوشش خوندن

2740
حرفای خاله زنکی مادرش و خاهرش بامن دعوا کردن بعد از اون دعوا شوهرم تصمیم گرفت طلاقم بده عقدم هستم او ...

برو پیش دعا نویس بگو شاید یکی طلسمتون کرده ما رو هم طلسم کرده بودن داشتیم جدا میشدیم بعد ک من رفتم باطل کردم اشتی کردیم

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
برو پیش دعا نویس بگو شاید یکی طلسمتون کرده ما رو هم طلسم کرده بودن داشتیم جدا میشدیم بعد ک من رفتم ب ...

وای ما ک  الان خیلی پیش رفتیم خاستم بترسه ول کنه رفتم مهریمو اجرا گذاشتم بی فایده بود جلسه اول دادگاه 14 تیر ماهه_شوهرم میگ توافقی برو خاهرش پیامم داده مهریتم میدیم و برو 

بخدا اصلن گیجم

یعنی با این وضعیت امکان برگشتش وجود داره؟

وای ما ک  الان خیلی پیش رفتیم خاستم بترسه ول کنه رفتم مهریمو اجرا گذاشتم بی فایده بود جلسه اول ...

اووووه پس بیخیااال بابا خیلی محترمانه دارن میگن برو ولشون کن لیاقت دوست داشتن تورو ندارن

وای ما ک  الان خیلی پیش رفتیم خاستم بترسه ول کنه رفتم مهریمو اجرا گذاشتم بی فایده بود جلسه اول ...

حالا برو شاید بشه.نشد طلاق بگیر عزیزم حیف زندگیت ک با همچین خانواده ای هدر بره.عاشقی هم ی مدت بگذره یادت میره من تجربشو داشتم.سخته ولی میگذره یادت میره

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام
2706