2737
2734
عنوان

پاکسازی جوش صورت

6164 بازدید | 20 پست

سلام دوستان شبتون بخیر 

من صورتم جوش های سر سیاه و قرمز زده 

دوستم گف برای بهتر شدنش بهتره برم پاکسازی جوش صورت و نیازی میس یه لایه از پوستم برداشته بشه 

کسی تجربش رو داره؟ یا به نظرتون درسته ؟ 

تا ب حال پاکسازی نکردم پوستمو 

و نمیدونم چ جوریاس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ جوریه و چ کارایی انجام میشه؟ توی ارایشگاه ها انجام میشه یا توسط دکتر ؟ 

ن برو دکتر..پاکسازی میکنه.یجورایی لایه برداری میکنه

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
عزیزم دلیل جوش از خونت هست که کثیفی داره توش بهتره بری یه جای معتبر حجامت کنی بهتره بگی میخاموحجامت ...

به خدا من آنقدر برا جوش های صورتم داروهای گران خوردم وکرم های گران قیمت خریدم بهتر که نشد بدتر هم شد امادباچند بار حجامت  اصلاح طبع دیگه جوش نزدم

ببین دختر منم جوشای التهابی وچرکی ریزو درشتش از هرنوع جوشی که بگی میزد رفتم عطاری گفت عرق کاسنی با عرق خارشتر هرروز ناشتا یه لیوان بخوره کبدشو تمیز کنه دیگه جوش نمیزنه اینکارو کردم هشتاددرصد جوشاش رفع شد تو مدت سه ماهی که مصرف کرد درضمن دکتر زنان هم بابت جوشات برو یه آز بهت میده که میزان هورموناتو چک کنه عزیزم

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
2738
به خدا من آنقدر برا جوش های صورتم داروهای گران خوردم وکرم های گران قیمت خریدم بهتر که نشد بدتر هم شد ...

من از حجامت میترسم اخه بابام پشت کمرش رو حجامت کرده بود یه جوری بود 

ببین دختر منم جوشای التهابی وچرکی ریزو درشتش از هرنوع جوشی که بگی میزد رفتم عطاری گفت عرق کاسنی با ع ...

من بعد اصلاح رفتم حموم یدفعه جوش زدم به اب اهواز هم پوستم حساسه دانشجوی اهوازم تو خوابگاه ک رفتم بدتر شد 

من از حجامت میترسم اخه بابام پشت کمرش رو حجامت کرده بود یه جوری بود 

نه بابا اصلا درد نداره تازه برا زن ها با مردا فرق داره واسه زنها چند تا نقطه ریز میزنه اصلا هم جاش نمیمونه

واسه پاکسازی چند تا کرم اسکراب و ماسک میزنن اگر جای خوبی باشه بخورم میدن

فقط یکم میسوزه ولی خوبه

تقریبا باید هفته ای یه بار بری تا تاثیر داشته باشه

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
هم  پاهام بهش میگفت حجامت قدمین یه کم از قوزک پام اونورتر هردوپا به مدت ۳روزریک بار ۳بار هم بین ...

حجامت طبعش سرده بدنو روبه سردی میبره عزیزم اگر طبع بدن خودت سرده زیاد حجامت کردنم یعنی سردی زیادی بدن که این مشکل زاست

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
2706