2737
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 41 پست
داره ولی میگه ندارم میگه توهمش منو زیرفشار میزاری با اینکه قبلا خودم کارمیکردم به اونم کمک میکردم&nb ...

چون قبلن خوت درامد داشتی و ب اونم کمک کردی الان دیگه هم توقعش زیاد شده هم تحت فشاره .درست میشه اما قرار نیس یه شبه همه چی درست بشه صبر داشته باش زیادم باهاش لج و جروبحث نکن ک حرمت بینتون از بین بره اینجور حرفی بهت بزنه ناراحت بشی.بذار هر حرفیو تو موقعت مناسب بگی

خدایا مواظب تو دلیم باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام 

فک کنم قلقش دستتون نیومده 

سعی کنید بیشتر همدیگه رو بشناسید 

برا بچه رویا پردازی کنید و مشتاقانه منتظر باشید تا احساس مسئولیت کنه و به فکر باشه

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
اولشم خودش بود که میخواست و اسرار میکرد نمیدونم تو عصبانیت گفت یا جدی داغونم

شوهره منم همین طوریه مدام میگه اینم زنیه که ما گرفتیم سعی میکنم بهانه دستش ندم ولی همش ایراد میگیره و. میناله 

بخدا به مرد نمیشع زیاد خوبی کرد همه زنای دور برم مث حیون با شوهرشون رفتارمیکنن عزیزترم هستن ولی مال ...

محبت بیش از حد سردی میاره گلم ،محبت بیش از حد بی چشم و رویی میاری 

من تجربشو دارم

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  
2738
محبت میکنم اینه حال و روزم نکنم چی میشه

کتاب زنان شیفته رو بخون میفهمی که نباید زیاد سرویس بدی،اول خودتو دوست داشته باش تو کتاب میگه خودخواه باش همه چی درست میشه،مردا از زنای آویزون گریزونن