2737
2734
عنوان

حس پیروزی دارم😃😀

115 بازدید | 2 پست

ما تو شهر غربیبم و جفت خونواده ها مون تو یه شهر دیگه هستن...من پارسال حامله بودم برای شوهرم تولد گرفتمو سوپرایز کردم اونم همیشه تولدم کیکو چیزی گرفته در حد توانش ولی اخلاقی ندارم که پیش خونواده شوهر یا بقیه بگم شوهرم چیکار کرده ولی عکسای پارسال تولد شوهرمو چون خودش گذاشته بود اینستا دیده بودن خاهرشوهرم گفت تو چرا پولاتو انقدر خرج میکنی مگه اون واست کاری میکنه منم گفتم اره همیشه به یادمه ولی حس کردم باور نکرد خلاصه گذشت تا تولدم که چند روز پیش بود شوهرم یه ساعت پنج تومنی اپل واچ واسم خرید با کیکو اینا ....بعد امشب مادر شوهرم اینا رفن خونه مامانم ...بعد عکسای دخترمو که با کیک من انداخته میبینن که مامانم گفته اره پنج تومن شوهرم داده واسم ساعت خریده حداقل ندادن طلایی چیزی مامانم کاملا یهوویی بی منظور گفته بعد میگه همشون یعنی مادرشوهرم پدرشوهرم و خاهر شوهرم کاملا ساکت شدن و رفتن تو خودشون نیم ساعتی😒

دخترم دنیای من♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘