2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین چیز خوبی نیس عزیزم . من شش ماهه سزارین کردم شکمم شلو ول و آویزونه . درست هم نمیشه چون شکمم باز شده اما دختر خواهرشوهرم همین ۲۰ روز پیش طبیعی اورد شکمش الان تخخخخخت . برگشت ب قبل بارداریش . بابا بخدا اندامتو هدر میدی

2731
سزارین چیز خوبی نیس عزیزم . من شش ماهه سزارین کردم شکمم شلو ول و آویزونه . درست هم نمیشه چون شکمم با ...

خودمم خیلی دوس دارم طبیعی رو تجربه کنم و این همه پول نریزم تو حساب بیمارستانای خصوصی ولی میترسم برای بچه بخاطر ضعیف بودنم اتفاقی بیفته ..همسرم هم راضی نیست و میترسه بلایی سرم بیاد.

چون ب شدت ضعیف و لاغرم ! الان 6 ماهمه ولی 48کیلوهم 

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
من خواهرم پیش دکتر امیر پور بود راضیش کرد سزارین کنه واقعا ازش راضی بود عالی بود

کدوم بیمارستان ؟ جدیدا سزارین کرد ؟ از هزینش اطلاعی نداری

2740

چندکیلو تا الان اضافه کردی؟؟؟ عزیزم زایمان ب لاغری ربطی نداره اتفاقا اگه لاغر باشی راحت تری سبک تری . ماه های آخر متوجه میشی . هنوز خییییلیییی مونده تا متوجه حرفام بشی اما بخدا سزارین خیییلییییییی اذیتی دارن اولا تا چهل روز ک راحت نبودم مینشستم پا میشدم زخمم درد میگرف بعدش اینکه بچم خیلی سختم بود بغلش کنم تا همین الان زخمم ی جور چندشه انگار بی حسه موهاشو تا الان فقط ی بار زدم ک انقددددد پشیمون شدم ک نگو آخه میخارید. برش سزارین هم معمولا ببخشیدا تو موهای زائد اون پایینی میوفته ینی تقریبا رو مثانه اس انگار خیلی پایینه من تا الان کش شلوارو شرتو روش نمیزارم 

همچین هم بدون درد نیس . از اتاق عمل ک اومدم بیذون تا ۱۲ ساعت بعدش سرم فشار با دوز پایین بهم وصل بود قشنگ دردای زایمان طبیعی رو داشتم . بشون گفتم ک چرا وصل کردبن میگفتن واسه اینکه خونای رحمت بریزه بیرون . اینقددددد شکمم درد میکردو جیغو ناله میکردم ک اصلا یادم نمیاد چی گفتم کی پیشم بود چی بچی بود . من اول ک درد زایمان طبیعی اومد سراغم تا ی روز درد زایمان طبیعی کشیدم تا ۴ سانت باز شدم اما سرش نمیومد تو لگن . و سز شدم . تو اون ی روز بخذا ی جیغ هم نکشیدم فقط خودمو جم میکردم اما تو اون دوازده ساعت دیگه گفتم الانه ک بمیرم 

چندکیلو تا الان اضافه کردی؟؟؟ عزیزم زایمان ب لاغری ربطی نداره اتفاقا اگه لاغر باشی راحت تری سبک تری ...

زیاد اضاف نکردم .

ب لاغری شاید ..ولی ب ضعیف بودن ربط داره !

البته درست میگین ...اگه کسی بتونه زایمان طبیعی داشته باشه ک عالیه.

زیاد اضاف نکردم . ب لاغری شاید ..ولی ب ضعیف بودن ربط داره ! البته درست میگین ...اگه کسی بتونه زایم ...

من خواهرم کلا ۸ کیلو فقط اضاف کرد. من ۲۶ کیلو اضاف کرده بودم. هر خانمی فرق داره خودتو با بقیه مقایسه نکن ‌. بعد وزن گیری جنین آخرای ماه هشتم و نهمه . الان واسه همه کلا ۷۰۰ ۸۰۰ گرمه 

همچین هم بدون درد نیس . از اتاق عمل ک اومدم بیذون تا ۱۲ ساعت بعدش سرم فشار با دوز پایین بهم وصل بود ...

چقد سختی کشیدین ..کدوم بیمارستان بودین ؟

2706