2733
2734
عنوان

کیا بچه ۲۲ ماه یا دوساله دارن

1344 بازدید | 178 پست

از رفتارشون بگید غذا خوردنشون وزنشون صحبت میکنن خودم دخترم نق نقو عدا خوردنش یه روز خوب یروز بد وزنش ۸کلو۵۰۰ کلمه میگه بیشتر بعضیا واضح بعضیا ن

چی‌بگم والا😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

عرضم به خدمتت دخترم ۲۶ ماهه .۱۲کیلو وزن قدش نزدیک ۸۸ و ۸۹.غذا کم میخوره هله هوله هرررر چی بدی میخوره ‌.مثل رادیو از صبح تا شب حرف میزنه .از در و دیوار بالا میره .

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد

دختر منم بیست و دو ماهشه هشت ماهه نه کیلو و نیمه. قدشم حدود هشتاده. غذا خوردنش دیوونم کرده هیچی نمیخوره. دکتر بعد از کلی داروهای مختلف سپرو هپتادین داد گفت بیست روز بده خوب نشد ببر دکتر تغذیه. تا وقتی میخورد خوب بود به محض قطع دارو دوباره غذا نمیخوره. از شیرم گرفتمش بازم تاثیری تو اشتهاش نداشت. واقعا درمونده شدم

2706