2737
2739
عنوان

شوهرم دیابت داره😔😔

7761 بازدید | 42 پست

سلام برو بچ خوبین... من شوهرم تو سن 21 سالگی دیابت نوع یک میگیره و الان 7 ساله تحت درمانه یوقتایی ک قندش میره بالا خیلی اذیت میشه متم میشینم گریه میکنم شوهرم خیلی مرد خوبیه خیلی مهربونه همش دعا میکنم براش😔😔

بچه ها شوهرم اکثرا قندش بالاست و من خیلی نگرانم خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای داره بگه من استفاده کنم چون واقعا بی تجربه ام و تو این مدتی ک اومدم قندش رو نتونستم کنترل کنم برا همین همش خودمو مقصر میدونم😔😔😔

اتفاق خوب من منتظرتم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام،شوهر من از ۱۶سالگی دیابت میگیره و انسولین میزنه الان ۲۸سالشه، منم ۳ساله زنشم،اینایی که میگم تجربه های منه،بامیه، کدو خورشتی،غوره،آب نارنج ، گزنه، آب انار ، آب زرشک ،قند رو میاره پایین ،یکی از بهترین چیزایی قندشو میتونه کنترل کنه ماهی هست

2740

با هر وعده غذایی باید سبزییجات مصرف بشه دمنوش گزنه تخم شنبلیله اینا شدید قند رو میاره پایین باید مراقب باشید همون زیر نظر دکتر باشن بهتر کلم خیلی خوب غذاشون باید تقسیم کنن تو چند وعده  گل لگجی یه نوع گیاه خودرو اینم خوب 

سلام،شوهر من از ۱۶سالگی دیابت میگیره و انسولین میزنه الان ۲۸سالشه، منم ۳ساله زنشم،اینایی که میگم تجر ...

سلام عزیزم کاش همشون شفا پیدا کنن😔😔😔مرسی بابت اطلاعاتت

اتفاق خوب من منتظرتم❤️
من خیلی ناراحتم شوهرم از درد ناله میکنه😔😔

درد کجاش دقیقا😐

پس چرا من و تمام خانوادم تو تمام این سالا دردی حس نمیکردیم😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
درد کجاش دقیقا😐 پس چرا من و تمام خانوادم تو تمام این سالا دردی حس نمیکردیم😐

شوهر من وقتی قندش میره بالا تمام بدنش درد میکنه نمیشه دست ب پاهاش گذاشت از بس درد میگیرن از نوک انگشتاش درد میگیره 

اتفاق خوب من منتظرتم❤️
درد کجاش دقیقا😐 پس چرا من و تمام خانوادم تو تمام این سالا دردی حس نمیکردیم😐

فک میکنه درده،اما درد نیس ،کسی که قندش بالاس تو خواب ناخودآگاه ناله میکنه،شوهر منم اینجوری میشه،بخاطر قند بالاس از درد نیس

2706