2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هماتومت چیشد؟من هماتوم 0/2سی سی دارم الان هشت هفته ام صبح لک قهوه ای دیدم،جنینم ضربان قلب داره.لک نشونه چیه؟ 

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
عزیزم هماتومت چیشد؟من هماتوم 0/2سی سی دارم الان هشت هفته ام صبح لک قهوه ای دیدم،جنینم ضربان قلب داره ...

اصلا نگران هماتوم نباش عزیزم منم لک قهوه ای میدیم تا ۲۰ روز متاسفانه دکترا خیلی آدمو میترسونن مایعات زیاد بخور استراحت نسبی داشته باش  دکتر به من شیاف داد سونو ۱۳ هفته که رفتم اصلا هماتوم دیده نشد ظاهرا جذب شده بود 

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
اصلا نگران هماتوم نباش عزیزم منم لک قهوه ای میدیم تا ۲۰ روز متاسفانه دکترا خیلی آدمو میترسونن مایعات ...

آخه فقطم مشکلم هماتوم نیست ساک بارداریمم کوچیکه آب دور بچه کمه، آخه قبلا اصلا آب نمیخوردم تو روز، الان 6 روزه زیاد آب میخورم.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2738
آخه فقطم مشکلم هماتوم نیست ساک بارداریمم کوچیکه آب دور بچه کمه، آخه قبلا اصلا آب نمیخوردم تو روز، ال ...

الان چند هفته ای؟مایعات زیاد بخور هندونه خیلی خوبه بخور

آخه فقطم مشکلم هماتوم نیست ساک بارداریمم کوچیکه آب دور بچه کمه، آخه قبلا اصلا آب نمیخوردم تو روز، ال ...

بعدشم برای اندازه ساک بارداری یه سونو دیگه برو ببین اون اندازشو چقدر میگه

بارداری های الان همش شده استرس آدم هیچ لذتی نمیبره

بعدشم برای اندازه ساک بارداری یه سونو دیگه برو ببین اون اندازشو چقدر میگه  بارداری های الان هم ...

8هفته ام عزیزم،رفتم سونو پیش بهترین دکتر شهرمون نه هماتوم دید نه کوچیکی ساک،خداروشکر گفت نرماله،نمیدونم شاید طی 6 روز درست شد شایدم قبلی اشتباه کرده بود آخه دکتر خوبی نبود خیلیم جوون بود.