2733
2734
عنوان

ریزش موها ب خاطر تیرویید

5350 بازدید | 19 پست

من الان یک ساله ریزش مو دارم شدید ولی الان پانزده روزه تیروئیدم نرمال شده ریزش موم شده روزی صدتا حالا چند تا کمتر چندتا بیشتر ، میخوام بدونم چکار کنم تا مویی ک ریخته درباره رشد کنه تو رو خدا کمک کنید 

منم موهام زیاد سفید شدن اما انگار راهی نداره 

من دارم ویتامین ب ۶ می خورم.می خوام سه ماه بخورم الان حدود دو ماه هست میخورم 

امپول بیوتن میگن خوبه اما دکتر باید بنویسه برو دکتر 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آزمایش تیروئید چطوریه؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2740
شما تیروئیدت کنترل کردی؟ریزش موهات چقدره ؟از من خیلی شدیده ؟چاق هم شدی؟

من الان ی ساله درگیر این موضوعم چاقی ربطی ب تیروئید نداره فقط در حده سه چهارکیلو البته اینو ب پروفسور عدد گفت

من الان ی ساله درگیر این موضوعم چاقی ربطی ب تیروئید نداره فقط در حده سه چهارکیلو البته اینو ب پروفسو ...

پروفسور غدد اشتباه گفته 😀😁به عرضش برسون من بیس کیلو چاق شدم تو چهارماه

نه عزیزم باور کن راست میگم ، ایشون گفت ربطی نداره فقط در حد سه چهار کیلو ،،،،،، بیشتربه خوردو خوراک و فعالیت مربوطه خیلیا رو دیدم تیروئید پرکار دارن و چاقن، و خیلیا هم کم کاری دارن، خیلی هم لاغرن

حالا عزیزم اگه مربوط ب تیروئید باشه انشالله وقتی نرمال بشه، وزن کم میکنی ، درست میشه

نه عزیزم باور کن راست میگم ، ایشون گفت ربطی نداره فقط در حد سه چهار کیلو ،،،،،، بیشتربه خوردو خوراک ...

همه سیستم بدنشون که مثل هم نیست حالا چون چند تا کم کاری دارن و چاق نشدن دلیل نمیشه من تا قبلش یه کیلو هم چاق تمیشدم اما به محضی که کم کاری گرفتم هفته به هفته وزنم بالا رفت البته یبوست شدید شدم

شما تیروئیدت کنترل کردی؟ریزش موهات چقدره ؟از من خیلی شدیده ؟چاق هم شدی؟

مال من کمکاره.ریزش مو قبل مصرف دارو نداشتم.ولی ازوقتی دارو مصرف میکنم ریزش گرفتم. من رژیم میگیرم خانومی .خوبم.نه زیاد چاق نه زیاد لاغر