2733
2734
عنوان

وام

453 بازدید | 61 پست

بچها من شدیدا ب پول نیاز دارم اول شهریور باید خونه رو خالی کنیم پولم نداریم بزاریم رو پول پیش باید حداقل ۴۰ وام بگیرم....

بانکی رو میشناسین ک بدون سپرده وام بده تا ۱ونینم میتونیم قسط بدیم...

ممنون میشیم راهنمایی کنید.. گره از مشکلم باز شه

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰

بانک صادرات وام میده 20 درصد و 20 درصد مبلغ وام رو نگه میداره تا30 تومن وام میده ده تومن یه ضامن کارمند میخواد

20 تومن دوتا 30 تومن سندخونه

تقریبا28 درصد درمیاد

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بانک صادرات وام میده 20 درصد و 20 درصد مبلغ وام رو نگه میداره تا30 تومن وام میده ده تومن یه ضامن کار ...

سند خونه هم ندارم ۲۰ تومن چقدر قسط میشه

شرایط چجوریه ضامن و چقدر سپرده و چقدر میدن

آبان یکی از همکارام می خواست وام بگیره، پنج تومن سپرده گذاشت، پنجاه تومن وام گرفت نهایتا 75 تومن طی احتمالا پنج سال پس بده،ضامن نمیدونم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2738

[QUOTE=94489148]نمیدونم @مردمتولد1360    ایشون کارمنده بانکه بهم گفتن ازخودش بپرس بهتر میتونه راهنماییت ...[/QUOTEکارمند کدوم بانک هستن خداکنه بیاد بگه

[QUOTE=94489148]نمیدونم @مردمتولد1360    ایشون کارمنده بانکه بهم گفتن ازخودش بپرس بهتر میت ...

بانک صادرات ک گفتم ایشون قبلا منو راهنمایی کرد واسه وام و چیزی ک میدونستم رو بهت گفتم عزیزم

معکولا بعدازظهرا میاد صبح ها سرکارآنلاین نمیشه😂😂

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    
2706