2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیشه کمتر میموندی خونه بابات ،آخه منم تا میرم خونه بابام اینا شوهرم نسبت بهم سرد میشه مردا رو این ق ...

ن عادیه اخه من یشهر دیگم دیر ب دیر میام اصن کاری ب این موندنم نداره خب من ک بگم نمیام اونکه باید تلاش کنه یا اینکه خودسر بیاد دنبالم ن اینکه قهر کنه ننیدونم چرا بعضی از خانوما میخان مقصرو خانوم بدونن

انگاری از خداشه تنها باشه  شما خیلی اشتباه میکنی همسرت رو تنها میزاری اونم چند رووووز اونم ش ...

شوهرم ادم گرمی نیس اخه گفتم ک عادیه چون من چند ماه چندماه نمیام ب خونوادم سر بزنم اگه میدونستم اذیت میشه نمیموندم اصلا میدونی تو عفد هم همین بود رفتارش

شوهرم ادم گرمی نیس اخه گفتم ک عادیه چون من چند ماه چندماه نمیام ب خونوادم سر بزنم اگه میدونستم اذیت ...

وقتی اخلاقش اینجوریه نباید تنهاش بزاری

هرجا میری با خودش برو

شده یروز بمون خونه پدرت ولی با همسرت باش 

وقتی اخلاقش اینجوریه نباید تنهاش بزاری هرجا میری با خودش برو شده یروز بمون خونه پدرت ولی با همسرت ...

عزیز من میگم کاری ب الان نداره مثلا وقتی سر کار هم ک میره تو طول روز هم زنگ و پی نمیده اینکه دیگ ربطی نداره

ن عادیه اخه من یشهر دیگم دیر ب دیر میام اصن کاری ب این موندنم نداره خب من ک بگم نمیام اونکه با ...

در کل یه هفته مردو تنها گذاشتن سردی میاره تو رابطه من میگم چیزی که باعث میشه دور بشید از همو بیخیال بشید حتی اگه اجازه میده یه ماه بمونی خونه بابات تو نباید قبول کنی

عزیز من میگم کاری ب الان نداره مثلا وقتی سر کار هم ک میره تو طول روز هم زنگ و پی نمیده اینکه دیگ ربط ...

چرا ربط داره

چون عادت کردین به دور بودن و سرد بودن 

شما عادتش دادی

اون زنگ نمیزنه شما بزن خب

شما بزن شما با مهر و محبت پیام بده تو دراز مدت قطعا جواب میده 

وقتایی که باهم خوبید ازش با عشوه بخاه که این کارو کنه

در کل یه هفته مردو تنها گذاشتن سردی میاره تو رابطه من میگم چیزی که باعث میشه دور بشید از همو بیخیال ...

دیگه من نمیدونم چجوری توضیح بدم متوجه بشین اونک میگه دوسم داره نباید دلتنگم بشه؟؟؟؟ خب زنگ بزنه بگه نمون باور کن از خدامه بگه.این از این.اصلا کلا این ادم سرده تو همه چی وقتی با همیم هم همینطوره از سرکار میاد میرم استقبالشم سرد برخورد میکنه منم دیگه شوق اولیمو از دست دادم ای خدااااا 

2706