2733
2739
عنوان

الان شوهرم پشت گوشی به یکی خیلی فحشهای بدی داد

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 66 پست
همس ب من میگه تو شیطانی میخوای رابطه منو با داداشام خراب کنی فقط داره خودشو جر میده واقعا دیگه عاجز ...

چه ربطی داره، مگه باعث دعواشون توبودی؟؟؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش نگفتی مرد نیستی غیرت نداری؟

دیگه شورشو دراورده خیلی خانواده بی غیرتی دارن دخترای متاهلشون دوست دختر دارن شوهرمو داداشش باهم یه دختررو میخواستن و الان اون جاریم شده اونیکی زن صیغه میکنه 

خدایا اخه چرا منو انداختی وسط این بی شرفا

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
چه ربطی داره، مگه باعث دعواشون توبودی؟؟؟

من بهش میگم هیچ کدومشون تورو دوست ندارن هرکی هرچی بهم میگه خانواده شوهرم پشتش وای میستن حتی واسه بی ناموسی ترین حرفاشون

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2731

اخ اخ شوهر منم میگف تو میخوای مارو بهم بزنی.من دیگ‌هیچی نگفتم تا خودش اون روی داداششو دید 😏

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
اخ اخ شوهر منم میگف تو میخوای مارو بهم بزنی.من دیگ‌هیچی نگفتم تا خودش اون روی داداششو دید 😏

ولی من واقعا نمیتونم چیزی نگم علنا دادن زندگیمو خراب میکنن

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
ولی من واقعا نمیتونم چیزی نگم علنا دادن زندگیمو خراب میکنن

فقط با محبت و مظلوم نمایی بکشون سمت خودت.اگ‌نشد ک دیگ‌نمیدونم چی بگم😔😔

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
دیگه شورشو دراورده خیلی خانواده بی غیرتی دارن دخترای متاهلشون دوست دختر دارن شوهرمو داداشش باهم یه د ...

وااای🤨🤨🤨مواظب شوهرتون باشین هاااا

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2740
همس ب من میگه تو شیطانی میخوای رابطه منو با داداشام خراب کنی فقط داره خودشو جر میده واقعا دیگه عاجز ...

داداشی که اون حرف زشت وبه ناموس داداشش بزنه هیچ لایق رفت وامدواحترام نیست حق داری واقعا

ببخشید این مگه غیرت میرت سرش نمیشه مرتیکه?

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

یکی از برادر شوهرم ببینید چقدر بی غیرته ک از زنش مایه میذاره واسه خراب کردن زندگی من ب همه میگفت ک شوهرم با منظور خاصی رفت وامد میکنه ب خونشون

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
فقط با محبت و مظلوم نمایی بکشون سمت خودت.اگ‌نشد ک دیگ‌نمیدونم چی بگم😔😔

من ادم صبوری نیستم این حرفارو هم میشنوم دیوونه میشم کنترلمو از دست میدم دست خودم نیست

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
من بهش میگم هیچ کدومشون تورو دوست ندارن هرکی هرچی بهم میگه خانواده شوهرم پشتش وای میستن حتی واسه بی ...

مستقیم میگی توروش؟؟؟؟

مرد بی عرضه و بی غیرت خیلی بده😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

اره مال من بی عرضه شاید‌باشه ولی رو کلمه غیر ت حساسیت داره نقطه ضعفش چیزی بخام ازاین کلمه استفاده میکنم.

مثلا میگفتم باغ بگیر برااتلیه فیلم،مادرشوهرم نمیزاش پول میدین خاهرت رف پارک اینم میگف بریم پارک،بهش گفتم متاسفم تومرد نیستی🤨اگه بودی غیرت داشتی فرداش رف به اتلیه گف باغ میخاییم خودشم اونروز مافقط توباغ باشیم فیلم بردار مادرش گف این باشه اونام اقابودن بازگفتم ازغیرت رف فیلم برداری که من مخاستم خانم بودن وانتخاب کرد

کلا ازاین کلمه استفاده میکنم

2706