2726

خیلی خیلی بد باهاش قهرم رفتم تو ضبط تماسش حذف کرده بود حتی خود تماس رو هم حذف کرده بود فقط دامادشون زنگ زده پاشو بیا اینجا اینم گفت کار دارم نمیام احساس میکنم با داداشش بود

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

داداشش یه ماه پبش اومد تو خونمون هرچی از دهنش در میومد بهم گفت منم باهاش قهر کردم گفتم تو خیلی بی عرضه ای هیچ وقت پشت من در نیومدی و دعواکردم باهاش 

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب اون فوش داده تو جرا قهری

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
2728

بخاطر حرفاش باهاش قهر کردی ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
بخاطر حرفاش باهاش قهر کردی ؟

بخاطر اینکه همه احترام منو ازبین میبرن واون هیچی نمیگی حتی یه داداشش بهش فحشای ناموسی داد ببخشید ولی گفت زنتو میکنم و این صاف صاف وایساد نگاه کرد

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
بخاطر اینکه همه احترام منو ازبین میبرن واون هیچی نمیگی حتی یه داداشش بهش فحشای ناموسی داد ببخشید ولی ...

😨😨😨😨😨😳

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
بابای منم دیروز رفت بالا پشت بوم ...خوو  به ما چه ؟؟؟ زشت نیست همه چیو میاین میگین 😕😕😕😲

میخوام ببینم ب خاطر من با داداشش دعوا کرده یا مسئله چیز دیگه ای بوده

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
خب عزیزم  اگ فک میکنی داداشش بودهحتما به خاطر برخودرش باشما باهاش بدحرف زده دلیل نداره قهر باشی

بابامیگه  رابطه ش باداداشش مخفیانه خوبه علیرغم بی احترامیایی که به من کرده داداشه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706