2733
2734
عنوان

فک کنم این دفه هم پری شم

133 بازدید | 33 پست

امروز لکه بینی شدید دارم که فک نکنم حامله باشم 😔من اگه شانس داشتم ۵ سال منتظر نمیموندم همه اونایی که بعد من اومدن الان بچه هاشون ۳ چار سالشونه منی که بگفته دکترا مشکلی هم ندارم ولی هنوز دنبال بچم هه بی خیال حتما لایق مادر شدن نیستم 😥😔

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
صبورباش عزیزم شما هم به لطف خداوندمادرخواهی شد.

فک نکنم چون ۵ ساله بااینکه مشکلم جدی نیس ولی نشدم ازاین به بعدشم نمیشم

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگم صبور بلش بگم نامید نشو بگم اشکال تداره خدا جای دیگه حواسش بهت هست ؟ چی بگم که اروم بشی عزیزم من نمیتونم حستو درک کنم ولی از صمیم قلب از خدا میخوام که یه هدیه کوچولو بهت بده سالم بلشه دختر پسر هر چی باشه فقط یه سالم و صالح بهت بده 🙏

باشد که غم خجل شود از صبر ما...
2731

سلام منم مث شما دلم گرفته..هعت ساله ازدواج کردم..دوبار سقط داشتم..الانم ۱۲روزه عقب انداختم‌.دو روز پیش بیبی چک زدم زودی ی خط کمرنگ افتاد کلی خوشحال شدم..ولی امروز دو تا بیبی چک زدم دوتاش منفی شد..هنوز هم پری نشدم..دیگه طاقت ندارم نی نی میخام

بگم صبور بلش بگم نامید نشو بگم اشکال تداره خدا جای دیگه حواسش بهت هست ؟ چی بگم که اروم بشی عزیزم من ...

مرسی مهریونم باور کن دیگه بریدم نه امیدی  دارم که صبر کنم ن دلخوشی که منتظر همه درا بروم بسته شده 😔

2738
سلام منم مث شما دلم گرفته..هعت ساله ازدواج کردم..دوبار سقط داشتم..الانم ۱۲روزه عقب انداختم‌.دو روز پ ...

عزیزم تو یبار بی بی زدی هاله افتاده برو آز ایشالاه که الان تو دلی داری.عزززم تو حداقل حامله میشی من اونم نمیشم کلا من .ولی برو آز شاید تخمکت دیر لقاح پیدا کرده تو تایم آخر براهمین بی بی نشون نمیده حتما فردا برو

فک نکنم چون ۵ ساله بااینکه مشکلم جدی نیس ولی نشدم ازاین به بعدشم نمیشم

ب خداتوکل کن عزیزم،خدا ب موقعش بچه بهت میده😊

منم واسه مامان شدم تلاش میکنم

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
مرسی مهریونم باور کن دیگه بریدم نه امیدی  دارم که صبر کنم ن دلخوشی که منتظر همه درا بروم بسته ش ...

میدونی دقیقا از اونجایی که طاقتت تموم میشه صبر شروع میشه...عزیزم میدونم شعاری ولی من به این باور رسیدم الهی به حق آدم خوباش دلت شاد بشه پریود نشی و باردار باشی

باشد که غم خجل شود از صبر ما...
عزیزم انرژی منفی نده امیدوارباش بگو من حتما مادرمیشم این هم که مادرچندفرزندخوشگل ومامانی.

یدونه هم باشه برا من بسه ولی اونم نمیده خدا چیکار کنم به چی امید داشته باشم تا انرژی+بدم؟ی دلیل فقط میخوام که امیدوار باشم

ای خدا دلم گرفته...هیچی خوشحالم نمیکنه جز بچه

عزیز دلمی مث منی عب نداره تو ناامید نشو

ب خداتوکل کن عزیزم،خدا ب موقعش بچه بهت میده😊 منم واسه مامان شدم تلاش میکنم

😔

2706