2737
2739
عنوان

برنج دودي داشتين؟؟ كمك

7584 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها

همسرم ديروز برنج دودي خريدن، اندازه ١٠ كيلو

توي سه تا نايلون گذاشتم بعد گذاشتم توي كابينت اشپزخونه، اما بوش خيلي زياد و زنندست، راه كاري دارين براي اينكه بوش درنياد؟؟؟ جايي هم ندارم بزارم به غير اونجا

هنوز نپختی بپز بوی اصلی اونوقت درمیاد😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلت میاد به اون بو بگی زننده؟😕

والا 

بزار تو نایلون های زیپ کیپ

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738

واییییی منم برنج دودی میخام😭😭😭😭😭

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
بریز تو گونی برنج بزار تو پلاستیک. ده کیلو دودوی رو میخوایین چیکار؟ من یک کیلو میگیرم برا ۲۰ کیلو ...

ميدونم عزيزم، گرفتيم كه اندازه چندسال استفاده كنيم،براي تنوع يا يوقت مهمون مياد

من رفتم خونه خواهرم پخته بود دودی هرلحظه  احساس می‌کردم میخوام خفه شم. برا کسی که معده ش دردمیک ...

ببين من خودم خيلي دوس دارم، مثلا توي ده پيمانه برنج اندازه يه نصف پيمانه كمتر، از دودي بريزي كه خوش بوش و خوش طعمش كنه

2706