2733
2739
عنوان

کمک..سوختگی کل بدن نوزاد یک روزه من

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرش دکتر

یه وقت خدایی نکرده بیماری پروانه ای نداشته باشه

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
دکتر بهم گفت تا 14 سالگی نباید برای بچه لیف استفاده کرد برای شستوشوی حمام هم شامپو بدن کرمی ایروکس ...

خواهرزاده منم پوستش خیلی خشکه

ارث اگژما دارن

یه کرم ساختگی متخصص آلرژی بهش میده خوبه

شاممو بدنم ملایم استفاده میکنه همون کرمی

متوجه نشدم یعنی اصلا لیف نزنن براش؟پس با چی بشورن حمامش کنن؟؟؟؟

2731
خواهرزاده منم پوستش خیلی خشکه ارث اگژما دارن یه کرم ساختگی متخصص آلرژی بهش میده خوبه شاممو بدنم م ...

فقط با دست یواش بشورنش

عزیزم به هیچ عنوان کرم ساختگی داروخانه رو استفاده نکنید چون توش کورتون داره و خیلیییییییی ضرر داره

من خودم پسرم اگزمای شدید شد بیشتر از همین کرم که عکسشو بالا دادم استفاده کردم کرم دست سازه داروخانه هم دو روز  هرروز دوبار استفاده کردم

پودربزن پمادنزن صبح ببذش دکتر

من پودر فیروز بچه خریدم روش نوشته بود برا زیر سه سال مصرف نشود،،،همه بهم میگفتن بزن بابا ما هم زدیم برا بچه هامون هیچی نشده، هی گفتن هی گفتن آخرسر مجبورم کردن ی چند بار ک زدم، بچه مثل تبخال شد پوستش،بدبخت شدم تا دوباره خوبش کردم

فقط حتما مواظب بچه باشین و حتی اگه کرم و لوسیون استفاده کردین و بچه خوب شد 

لوسیون رو ول نکنید هرروز بزنید به تن بچه 

چون اگه کامل درمان نشه میمونه براش اگزما 

خواهشا مواظب بچه باشین گناه دارن اگزما خیلی بده

دکتر بهم گفت پیگیر باش درمان میشه اما اگه سهل انگاری کنی میمونه براش تا آخر

من بااینکه خوب شده بچم همش لوسیون استفاده میکنم

2738

و یه تجربه ی خیلی عالی که بهتر از دارو برام جواب داد اینکه براش تشک و بالش از پنبه دادم برام دوختن

و روکش زیرو روش رو پارچه نخی خریدم

تازه بگم بچم به لباس بیرون حتی نازک هم حساسیت پیدا کرده بود 

براش پارچه نخی بچه گانه خیلی نازک خریدم دادم دوختن خیلی عالی بود

بچم با همینا خوب شد.

من پودر فیروز بچه خریدم روش نوشته بود برا زیر سه سال مصرف نشود،،،همه بهم میگفتن بزن بابا ما هم زدیم ...

اتفاقا کرم صورتش همین برند سبا هست

دکتره معروفه 

فک کردم داروهاش مطمعنه

ممنون از راهنماییتون حتما بهشون میگم