2733
2734
عنوان

کمک..سوختگی کل بدن نوزاد یک روزه من

696 بازدید | 41 پست

سلام خانوما من دخترم یک روزه به دنیا اومده تو بیمارستان خوب بود 

تا وقت ملاقات که هوا گرم شد و ادمای زیادی اومدن ملاقات..

بعد از ملاقات مرخص شدم اومدیم خونه متوجه شدم کل بدنش مث سوختگی بین پاها شده..

شکمش.. گردنش، پاهاش.،گردنش کلا همه جاش سوخته خیلی بی تابی میکنه 

نگرانم میترسم

پماد کالاندولا میزنم روش

کسی اینجوری شده؟ کمکم کنین تورو خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ توخونه روغن حیوانی دارین بزن

به خدا معجزه میکنه اصلا اثرش هم نمیکنه...

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
2738

لباس نپوشون بهش براش پماد سوختگی مینو بزن معجزه میکنه یبار ک بزنی اثری از هیچ سوختگی نمیمونه.اسم پمادش پماد سوختگی مینو هست زیرشم نوشته با اسانس لیمو جهت ازبین بردن بوی ماهی عالیه عااالی حتما براش بخر

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    

خودتم‌ یکسره تخم شربتی بخور بزار شیرت طبعش خنک بشه ...

وای بگردم طفلی 🙁

داروی گیاهی نزن شاید حساسیت بگیره 

ببر دکتر حتما 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

توی دستگاه نبوده برا زردی؟

فردا ببر دکتر فعلا فقط و فقط کالاندولا بزن ان شاالله چیزی نیس تند تند پوشکشو عوض کن‌و بشورش و خشک کن و چرب کن فقط ببین باد ندی بچه سرما بخوره

2706