2737
2734
عنوان

شوخی یا شیطونی بلدی؟

304 بازدید | 16 پست

چ شوخی هایی میکنید تو خونه با همسرتون؟چ شیطونیایی بلدید؟چطوری همسرتونو عاشق خودتون میکنید؟از چ راهایی برای بهتر شدن زندگیتون استفاده میکنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مثلا چکار؟

مرداعاشق اینن وقتی ازسرکارمیان تمیزوخوشگل موشگلو ترگل ورگل باشیو سربه جونش بزاری مث رقصیدنو خندوننشو وخیلی چیزایه دیگ آخه خستن من انقدمشتومالش میدم اونم همینطور طوری ک خونه باموندنو دوس داره همیشه 

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤

خیلی تاپیک میزنی بسه دیگه برو بخواب بچه جان😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

همه چی تکراریه نمیدونمم!! 😜چه اسم کاربری خاصی 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

عزیزم‌تو اول باید همسرت رو بشناسی بفهمی از چی خوشش میاد بعد اونکارو کنی الان یکی میاد میگه من همسرمو نیشگون میگیرم گازش میگیرم خوشش میاد شیطونیه!ولی ممکنه اینکارو با همسرت بکنی ناراحت بشه و خوشش نیاد عین همسر من که خوشش نمیاد.

فقط زیااااد لبخند بزن

توی چشاش مهربون نگا کن

اروم باش 

ببوسش

هر از گاهی سرت رو بذار روی پاش بگو موهامو ناز کن

خودتم خیلی نوازشش کن دستت رو بکن لای موهاش

چشماشو ببوس

مردا ماساژ خیلی دوست دارن گاهی از سر کار میاد ماساژش بده

سعی کن بشناسیش

مثلا امشب هی گفتم گوجه بخر هی تنبلی کرد

بعد منم پاشدم لباس پوشیدم پاشد با عصبانیت

حق نداری بری بیرونو خودم میرم

بعد هی گفتم حتی گوجه هم بخری نمیریزم تو غذام

گوجه ها هرکس برا خودش 

یدفعه زدم زیر خنده

بعد ک رف خرید و اومد هی گوجه رو گرفته بود پشت سرش منم موهامو اناناسی بستم و ی ادامس تو دهنم

گوجه رو رد کن بیاد😁

اونم دیگه ادا و اطوار 

به زووووور بوچ گرف ازم

یعنی میخوام بگم همیشه تو خونه ما حتی ناراحتامون با خندیدن و مهربونی و گذشت حل میشه

همه مشکلات از سخت گیریاس

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2706