2733
2739
عنوان

چه کسی عمل ماموپلاستی کرده یعنی جراحی سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 41945 بازدید | 57 پست
[QUOTE=94422708]من پارسال پیش دکتر میر حسینی انجام دادم نتیجش فوق العاده بود عزیزم شما پیش کی انجام ...

نه ممکن نیست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماموپلاستی کردم. سینه هام 90 بود اما خودم لاغر بودم. خیلی درد میکرد شونه هام. رفتم پیش دکتر مقدم نیا جراحی کردم. ایشون خیلی در این زمینه نمونه کار دارن و حرفه ای هستن. بدون کوچکترین عوارضی انجام شد

2728
دختر خاله ی شوهر من اون زمانا که سینه بزرگ مد نبود بخاطر اینکه سینه هاش خیلی دفورمه و شل و بزرگ بوده ...

سلام عزیزم امیدوارم که هنوز تو سایت باشین منم میخوام عمل کنم ولی میترسم بعد بارداری دوباره بزرگ بشه دختر خاله همسرتون بچه دار شن بعد عمل؟

2740
اااا چه با حال  منم ايران نيستم ولي رفت ايران جراحي كردم انگليس هستم

فقط بالا کشیدن چقدر سخته؟ 

بعد این کار جراح زیباییه یا جراح عمومی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بهترین جراح برای لیفت سینه و ماموپلاستیجراح کلینیک هرا هست من خودم پیششون جراحی کردم و از نتیجه کارشون فوق العاده راضی ام.

بخوای میتونم ادرس سایتشون رو هم بدم برید سر بزنید

heraclinic.ir

66933906