2733
2739
عنوان

نی نی سایت چرا اینطوریه؟؟🤨🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 66 پست

سوال پزشکی رو از کلینیک بپرس😊

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا من پسرم قبلا لکنت داشته و اشنایی دارم هر جا هم ببینم راهنمایی میکنم اما سوالات راجع به کیت تخمک گذاری و اینا رو که زیاد هم هست نمیدونم راستش اصلا نمیدونم چه جوریه چون ده سال پیش نبود اصلا یا من ندیدم نمیدونم

2728
نه عزیزم هدف این سایت صرفا سرگرم کردن شماست  فال و دعا رو یادت رفتدبگی😅😅

برای سرگرمی هم خوبه من خودمم گاهی حوصلم سر بره میام، ولی دیگه اونایی که کمک میخوانو هم راهنمایی کنن دیگه😓

پزشکی تخصصی که نه، مثلا من پرسیدم از علائم قبل بارداریشون بگن هیچکی هیچی نمیگه

والا من هيچ علائمي نداشتم فقط مثه هميشه قبل از پري سينه هام گنده و سفت نشده بود همين 

2740
پزشکی تخصصی که نه، مثلا من پرسیدم از علائم قبل بارداریشون بگن هیچکی هیچی نمیگه

از این نظرا مثل دانشجوهای ترم بالایی اند

میخوان طرفو بذارن تو خماری بگن چون ما اون موقع کسی رو نداشتیم بهمون بگه بذار کسی به اینم نگه

من بارداری اولم یادمه دقیقا روزی که باید پری میشدم یه دل درد خیلی وحشنااااک و تهوع شدید که از خواب بیدارم کرد داشتم تا چهار پنج روز دلم مثل حالتی که ورزش میکنی سفت میشه و می بنده شده بود نمی تونستم کمرم رو راست کنم بعدش دیگه علائمی نداشتم جز اینکه قفسه سینه ام میگرفت و فشارم بالا میرفت حدود دو ماهی شد لکه بینی داشتم که رفتم سونو و تشخیص حاملگی پوچ دادن.بارداری دومم اولش هیچ علائمی نداشتم بعد از تقریبا دو سه هفته تهوع صبحگاهی شدید تا پنج ماهگی و بارداری دوقلووووووو

مثلا من پسرم قبلا لکنت داشته و اشنایی دارم هر جا هم ببینم راهنمایی میکنم اما سوالات راجع به کیت تخمک ...

مرسی عزیزم، واسم عجیبه، اکثر تاپیکایی که اینجور بحث ها توش هست قدیمی شده و دیگه کسی پاسخگو نیست

والا من هيچ علائمي نداشتم فقط مثه هميشه قبل از پري سينه هام گنده و سفت نشده بود همين 

یلنی برای اولین بار اون بار سینه هات سفت شد؟

من همیشه قبل پری این حالتو دارم، روزای نزدیک بهش کم میشه که میگم پری داره میاد دیگه

و اینکه همیشه ترشح زیاد داشتم ، اما این ماه تقریبا ترشحم قطع شده واسه همین برام عحیبه

2706