2737
2739
عنوان

حس ششمه یا چشم سوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 21 پست
عخی اسی جونه خوت نمیخوا دعایه خیر کنی فقط ضرر نرسون 😓

ب خدا ضرر نیست یکیش کمرش کج شده بود از بس پیر بود نود سالش بود اون یکی هم سکته کرده بود و محتاج دیگران ب خدا دعام در حقشون نیکی بود نه بدی

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
ب خدا ضرر نیست یکیش کمرش کج شده بود از بس پیر بود نود سالش بود اون یکی هم سکته کرده بود و محتاج دیگر ...

شوخی کردم اسی محض خنده😘 خداجونم دوست داره گلم ❤ توشهره ما میگن زیره سرش گذشته،یعنی بش الهام شده شماهم ازاون دسته آدمایی که زیره سرت میگذره😘

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ب خدا چندین بار ک اینجا دیدم بعضی ها میگن بچه دار نمیشیم یا تو امضاهاشون نوشتن خدایا دامن من رو هم س ...

واسه منم دعا کن نزدیک به هفت ساله بچه دار نمیشم  

شخصی جهنم را اینگونه برایم توصیف کرد درآخرین روز زندگیت روی زمین آن شخصی که از خودت ساخته ای،شخصی که بتوانی باشی را ملاقات خواهی کرد...