2726
عنوان

حس ششمه یا چشم سوم؟

170 بازدید | 21 پست

دوروز پیش ب درگاه خدا دعا کردم ک خدایا تمام جوونای فامیل رو حفظ کن اگه عمر پیرهامونم تموم شد عیب نداره دیروز یه پیرزن مرد امروزم یکیش اخه استجابت دعا دراین حد؟البته بگم هروقت ب درگاه خدا دعا یا نفرینی کردم قربون خدا برم استجاب شده وای خیلی تعجب میکنم

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی بلافاصه بعد دعای من دوتا از پیرا بمیرن عادیه؟

نفس دعای شما اشتباهه و گناه چون یک پیر میخواد بمونه امید داره یک جوون داره عذاب میکشه میخواد بره خودشون میدونن و خدای خودشون عژب . زمان مرگ هرکسی به دعای ما نیست 

كاش منم انقد راحت صدامو بشنوه خدا به حاجتم برسم😔

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ب خدا چندین بار ک اینجا دیدم بعضی ها میگن بچه دار نمیشیم یا تو امضاهاشون نوشتن خدایا دامن من رو هم سبز کن انقده ناراحت شدم هرسری هم دعاشون کردم ک خدا یه بچه سالم وصالح ب همشون بده

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

عخی اسی جونه خوت نمیخوا دعایه خیر کنی فقط ضرر نرسون 😓

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
نفس دعای شما اشتباهه و گناه چون یک پیر میخواد بمونه امید داره یک جوون داره عذاب میکشه میخواد بره خود ...

ب دل خودشون نیست ک عزیزم وقتی جوون بمیره تو دل اطرافیانش یه زخم بزرگ میفته ک تا قیامت هم خوب نمیشه تجربه کردم اینو انشالله هیچ وقت هیچ کس تجربه نکنه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
خیلی جالبه میشه لطفا خواهر منم دعا کنی مریضه دعاکن شفا بگیره ممنونم 

خدایا ب همه تن سالم بده و خوشی و خوشبختی امیدوارم خدا خواهرتو شفا بده و بعد این زندگی خوبی رو تجربه کنه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2706