2737
2734

رفتم خونشون ديدم كتري و قوري نو ماله خودم ك استفاده نكردم رو گازشونه خيلي اعصابم خورد شد تا اخر شب خودخوري كردم تو انباري خونشون بوده چون قيلا باهم زندگي ميكرديم نياورده بودم بعد يهو ب پدرشوهرم گفتم كتري من كجا بوده گفت مادرشوهرم رفته تو انباري أورده بعدم گفت چربي گرفته بود شستمش سه بار توش چايي درست كردم مگه ميخواي ببريش گفتم اصن يادمم بش نبوده چون دكوريه خودم ازش استفاده نكردم شما قضاوت كنيد حق ندارم بدم بياد ؟؟؟؟؟؟

حق داری

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بیخیال بابا،یه کتری قوری ارزش این حرفارونداره گلم😊

اعصاب خودتوخوردنکن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738

آدم تو آفتابه چایی درست کنه بخوره ولی به مال مردم بی اجازه دست نزنه. اینا غرور ندارن بهشون بر نمیخوره منتظر شدن عروس بگیرن اون براشون قوری کتری بیاره؟ 😤🙁😒

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706