2737
2739

اونایی که اهل تبریز  هستن راهنماییم کنین بهترین فوق تخصص مغز کودکان اونجا کیه؟

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید

من زنجانیم اما دخترمو میبرم تبریز هر شش ماه پیش فوق تخصص مغز کودکان دکتر محمد برزگر حدودا 60 65 سالشون هستش و با اخلاق اما ادرس دقیق ندارم 

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زنجانیم اما دخترمو میبرم تبریز هر شش ماه پیش فوق تخصص مغز کودکان دکتر محمد برزگر حدودا 60 65 سالش ...

از کارش راضی هستین؟چطور شد پیش اون رفتین؟

میشه بپرسم مشکل دخترتون چیه؟

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
2731
من زنجانیم اما دخترمو میبرم تبریز هر شش ماه پیش فوق تخصص مغز کودکان دکتر محمد برزگر حدودا 60 65 سالش ...

ببخشیدا سؤال پیچ‌کردمتون.میخوام در موردش بیشتر بدونم که برم پیشش یا نه

از کارش راضی هستین؟چطور شد پیش اون رفتین؟ میشه بپرسم مشکل دخترتون چیه؟

ما یه دوستی داریم اهل تبریز هستن ایشون پیدا کرده بودن 

راستش دختر من 5 سالشه اما هنوز خودش راه نمیره و کامل حرف نمیزنه اول دکترای اینجا تو یه سالگیش تشخیص سی پی دادن تقریبا فلج مغزی میشه گفت ما هم اونموقع پیش چنتا دکتر بردیم زنجان تهرا و در اخر تبریز که با توجه به ازمایش و عکساش این دکتر گفت خداروشکر سی پی نیستش فقط تاخیر داره که به مرور زمان درست میشه البته یه کوچولو مغزش مشکل داره چون تو حاملگیم یه قسمت از مغزش اب اورده بود باعث شده رشد مغزش کند بشه و مشکلات الانش هم بخاطر اونه

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
ببخشیدا سؤال پیچ‌کردمتون.میخوام در موردش بیشتر بدونم که برم پیشش یا نه

خواهش میکنم عزیزم درک میکنم منم اوایل مثل شما بودم همش در حال جستجو بودم که کی بهتره

ما یه دوستی داریم اهل تبریز هستن ایشون پیدا کرده بودن  راستش دختر من 5 سالشه اما هنوز خودش راه ...

الان بهتره؟از روند کار راضی هستین؟پس یعنی کار ایشون بهتر از دکترهای تهرانه؟

انشاالله به حق حضرت زهرا هر چه سریعتر بهبود کامل حاصل بشه.

2738
الان بهتره؟از روند کار راضی هستین؟پس یعنی کار ایشون بهتر از دکترهای تهرانه؟ انشاالله به حق حضرت زهر ...

خیلی ممنونم عزیزم امیدوارم مشکل شمام هرچه زودتر حل بشه 

والا ما که راضیم هرچند برا دخترم دارویی تجویز نکرد چون اصلا به دارو نیازی نداره فقط کاردمانی احتیاج داره اما حداقلش این بود که تشخیص درست داد و مارو از سردرگمی نجات داد این دکتر امید بی خودی هم نمیده رک و راست مثلا من دفعه اول پرسیدم اینده دخترم چی میشه گفت اینده همه که دست خداس من 100 درصد نمیتونم پیشبینی کنم که قراره چی بشه اما از لحاظ علمی نباید رایط یه بچه سالم رو الان از دخترت بخوای چون تاخیر داره 

اکثرا هم مراجعه کننده هاش از باکو و اذربایجان بودن همشون که والا تعریف میکردن ازش خیلی سخت هم نوبت میدن چون شلوغ میشه ما الان هر دوسال میریم پیش خودش هر یک سسالهم میبریم پیش شاگرد خودش که اون دکتر اطفال هستش و رییس بیمارستان تو شبستر. هستش فقط برا کنترل 

خیلی ممنونم عزیزم امیدوارم مشکل شمام هرچه زودتر حل بشه  والا ما که راضیم هرچند برا دخترم داروی ...

ممنون از پاسخ ها و راهنمایی هاتون.

انشاالله هم مشکل هم مشکل ما هر چه زودتر کامل حل بشه

ممنون از پاسخ ها و راهنمایی هاتون. انشاالله هم مشکل هم مشکل ما هر چه زودتر کامل حل بشه

خواهش میکنم عزیزم ان شاالله که همه مشکلات به لطف خدا حل میشه امیدت فقط به خدا باشه 🌹

خواهش میکنم عزیزم درک میکنم منم اوایل مثل شما بودم همش در حال جستجو بودم که کی بهتره

در صورت امکان در خواستم رو قبول کنید

با سلام آدرس و شماره مطب دکتر برزگر https://www.salamati24.com/fa/profile/117491/دکتر-محمد-برزگر ...

خیلی ممنون

با سلام آدرس و شماره مطب دکتر برزگر https://www.salamati24.com/fa/profile/117491/دکتر-محمد-برزگر ...

ولی اصلا جواب نمیدن

2706