2733
2734
ای جان...خوش بگذره...گوگولی خانم چطوره؟؟؟اونم بیداره؟؟؟

فدات بشم

نه بابا اون خواب هفت پادشاهه ولی طرفای ۳،۴ بیدار میشه😆😆😂😂😂

مبینا خوشگله ی من خوبه؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من معمولا ديدم همون خيانتكارا بيريختن 😂 يا اون پسرايي كه دنبال دختر پولدارن شبيه سمندونن خودشون پر ...

یه نفر گفت واسه پسرم دختر زیر بیست و پنج سال قد بلند سفید بور شاغل تک دختر پیدا کن

پسزش چی بود؟؟!!!!!! شاگرد بنگاه چهل ساله کوتوله کچل شکم گنده مشروب خور 

2731
2740
چیه جریانش چیه

همین دیگه گفتم 

یه خانمی گفت شوهرم قادرکمو میخوام عضو کنم یه بارم گفته بودهشبتون قادری

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
همین دیگه گفتم  یه خانمی گفت شوهرم قادرکمو میخوام عضو کنم یه بارم گفته بودهشبتون قادری

😆😂😂😂😂😂😂😂

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
کی میخوای ببریش بیش متخصص اطفال؟

یه هفته دیگه باید ببرمش...انشاءالله که تغییری ایجاد شده باشه...یه دکتر رفتم گفت ممکنه لازم باشه تا سه چهار سال دارو مصرف کنه...دکتره وقتی آزمایشو دید گفت عووووه...😩😩😩

یه نفر گفت واسه پسرم دختر زیر بیست و پنج سال قد بلند سفید بور شاغل تک دختر پیدا کن پسزش چی بود؟؟!!! ...

منم زياد ديدم

٥سال قبل خودم يك خواستگار داشتم آشناي يكي از فاميلامون بود شماره خونمون رو داده بودن هي ز ميزدن

پسره قد كوتاه خونشون جاي پايين شاگرد دم مغازه داداشش.بابام شماره خودشو گير اورد ز زد آبادش كرد

بعدها شنيدم ميگفتن فلاني(يني من) تك دختره وضع باباش خوبه بريم خواستگاري😂😂 يني اعتماد به سقف در حد لاليگا دارن بعضيا

2706