2737
2734
عنوان

وژدانا چطونه

187 بازدید | 16 پست

عاقا تو تاپیک قبلی گفتم قضیه همسایمون رو 

حالا همه میگن ک ب شما چ ربطی داره و .... 

بابا بدرک ک سیگارو مرضو قلیونو کوقت میکشن یا زنه چ غلطی میکنه من اگه توضیح دادم ک چخبره برا اینکه متوجه جریان بشید 

اصل موضوعم منظورم این بود ک صداشون خیلییییییی اذیت میکرد و اینکه من نمیتونم قبول کنم آدمای مستو ترسناک تو ساختمون برنو بیان 

عاقا اگه یکی از اینا مثلا از خونهه بزنه بیرونو مثلا ی خانومی یا بچه ای تو پارکینگ آسانسور باشه اینا اذیتشون کنن چی 

خانما من قصذم فضولی نبوذ شوهرمم کلا قصدش این بود ب شوهره بگه ک کلا جشنو مهمونی تو واحذ نگیرن ک اگه زنه واقعا خیانتو اینا کرده بدجور شوهرش ممکنه ........

حالا بیخیال اما وجدانا جو روشنفکریتون در حد ی پوست پستس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه سر و صدا اذیتتون میکنه به مدیر ساختمون بگین بهشون تذکر بدن . خلاصه اپارتمان نشینی هم فرهنگ خودشو داره.از ی ساعتی ب بعدددد نباید همسایه رو اذیت کرد.

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738
آره دیگه کلا سبک زندگی هر کسی (تا وقتی به دیگران آسیب نزنه) به خودش مربوطه

سبکشون برا خودشون باشه اه 

مرده شور این سبک ایناذو ببرن ک آدم از صداشون ب رعشه میوفته ... بخدا ترسناکن . 

خدایی خیلی بده 12 به بعد اهنگ وصدای زوزه شغال دراوردن واین حرفا اونم تواپارتمان حق داری شدید

ماواحدکناریمون اسباب کشی داشتن یه جیغ جیغی راه انداخته بودن تا 12ونیم تحمل کردم بعدرفتم تذکردادم گفتم بچه م بیدارشه تاصبح بیچاره م،البته اونا طفلیا معذرت خواستن وساکت شدن،درهرحال میدونم سخته میره رومخ ادم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
خدایی خیلی بده 12 به بعد اهنگ وصدای زوزه شغال دراوردن واین حرفا اونم تواپارتمان حق داری شدید ماواحد ...

مرسی ک از بین این همه روشنفکر تو منو درک کردی 😘ممنون خواهری

ایناییم که میگن به خودشون مربوطه ازفرهنگ اپارتمان نشینی بویی نبردن وسرخودشونم نیومده که اینجوری میگن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
مرسی ک از بین این همه روشنفکر تو منو درک کردی 😘ممنون خواهری

😍😊

ن والا ی ساله ازدواح کردیم . خونه پدریمم کوچمون خیلی آدمای با فرهنگو اصیلی بودن

منظورم از همون روشنفکراس ک طرف میگیرن...وگرنه منم کشیدم،همسایمون ی شب با دهنی ک بو الکلش خفمون کرد اومد دم در و الکی دعوااا

ایناییم که میگن به خودشون مربوطه ازفرهنگ اپارتمان نشینی بویی نبردن وسرخودشونم نیومده که اینجوری میگن

آره دقیقا . بخدا من آ دم فضولی نیستم اما واقعا برام عجیب بود اینکار همسایه پایینی آخه خودشون خییییلیییی حساس نشون میدادنو همش ب همه گیر میدادن

2706