2737
2739
ای فک کردم حامله ای

خدا از دهنت بشنوه😭

من که خستم

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان بد خونه میگیری یا تالار من دلم میخاد نالار باسه ولی فک کنم که این ور اون ور بگن دیگه شورشو دراو ...

اسی ناراحت نشی ها ولی داری شورشو درمیاری مگه عروسیه خواهر من  

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
اسی ناراحت نشی ها ولی داری شورشو درمیاری مگه عروسیه خواهر من  

حالا دیگه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

منم مراسم بعد زایمان میگیرم، ولی رقص اینا نیست، روزشم شاید 9 باشه هنوز نمیدونم، منم آرایشگاه میرم،میوه شیرینی شربت و کاچی میدیم به مهمونا

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
2738
برای برادرزاده ام گرفتیم بجای شربت اب هویج بستنی وبعد هم کیک و جشن وبزن وبکوب وبعد شام چند رقم   ...

روز چندم گرفتین؟ طبیعی بود یا سز

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
استارتر پس واسه چی میپرسی؟ حامله نیستی

همین جوری 

شاید یع روز شدم 

برای دلخوشیم 

برای رویا پردازی

برای برادرزاده ام گرفتیم بجای شربت اب هویج بستنی وبعد هم کیک و جشن وبزن وبکوب وبعد شام چند رقم   ...

اهان بابای بچه هم اومد برای کیک بریدن و اینا

2706