2737
2739
باشه عزیزم اینم ی ایده بود دیگه خو میتونی الان بگی درست کنم نگه داری😁😁😁

ای بابا دعا کن باردار بشم فعلا😔

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر ما رو سرکار گذاشتی؟ الان حامله ای؟راستشو بگو،پس چرا تاپیک زدی؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

من خودم تهرانی هستم الان انقدر رسم نیست یعنی هرکی دوست داره میگیره ...منم انجام دادم البته... 

شب ده حموم یه زرده تخم مرغ رسمی با نخود خام و مورت قاطی میکنی میذاری سرت ....بعد دوباره تخم مرغ رسمی و نخود خام و قرص کمر و فوفل قاطی میکنی میذاری به کمرت میبندی صبح میری حموم....

حالا تو حموم هفت تا خرما باید زیر دوش بخوری😊😊😊قدیمیا میگن طبع و گرم میکنی بعد یکی زیر دوش یا یه رون مخصوصه یادم نیست چیه روغن ماساژه روغن خونگی یادم نیست همه بند بند های زائو ماساف میدن... بعد غسل نفاس میکنی میای بیرون... یه تخم ابپز عسلی هم همون جا بهت میدن بخوری جلو در حموم🤗🤗 

البته اینم یادم رفت بگم یه کاسه هست به اسم چهل کلید با اونم یه سوره قران میخونن اب میریزن سر زائو که من دیگه اینو انجام ندادم...

حالا بعضیا یه زرده تخم رسمی میذارن قلنبه رو یه دستمال و میشینن روش تو حموم رحمم اونو مثل پمپ میکشه بالا که میگن برا رحم خیلی خوبه رحمو زود جمع میکنه که من اونم انجام ندادم ترسیدم عفونتی چیزی بگیرم ....

بعد هم میای بیرون از مهمونا پذیرایی میشه و اگر کسی دوست داشت بهت کادو میدن....من مهمون خاصی نداشتم مامانم و داداشمو و مادر شوهرم اینا بودن که حموم زایمونم شوهرم برام کادوی زایمانمو اون موقع داد و خانوادم و داداشم و مادرشوهر هم هم کادوی بچه رو دادن و عکس گرفتیمو و من و شوهرم بچه رو بردیم تو و گذاشتیم تو تختش اون عروسکهای بالای تختشو که اهنگ میزنه روشن کردیم و ...  فیلم گرفتیم 

2731
من خودم تهرانی هستم الان انقدر رسم نیست یعنی هرکی دوست داره میگیره ...منم انجام دادم البته...  ...

عه اون قسمت حمومش خیلی باحال بود نشنیده بودم

به سلاپتی عزیزم

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

اابته من چند هفته  قبل زایمانم جشن سیسمونی گرفتم و شام دادم و ارایشگاه رفتم و خلاصه خیلی خوش گذشت ...بعد زایمان نمیشه جشن مفصل گرفت چون سخته قبلش بگیری خیلی بهتره به نوعی جشن استقبال از نی نی هست ....

روز ده حموم هم رسمش همینا بود که گفتم ...اها به مهمونا کاچی هم میدن...

پس من خیلی پرتم. من روز دهم رفتم حموم بچه رو شستم دادم مامانم خودمم شستم غسل کردم اومدم بیرون . هیچ کس هم جز من و مامانم خونه نبود. اومدم بیرون غذا خوردم خوابیدم. شیرمم دوشیدم تو شیشه دادم مامانم چون پسرم سینه نمیگرفت قشنگ چند ساعت خواب بودم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740
لخت؟؟😐جلوی مهمونا؟؟

شوخی کردم 😒😁😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...