2737
2739
عنوان

کیا از بچه داری خستن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 62 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من با وجود خستگی همیشه شاکر خدا هستم که این فرشته کوچولو رو به من داد شبها تو خواب شوهرم اکثرا بهش شیر میده ولی روز خودم و سودا تنها هستیم حموم سودا رو تا 7 ماهگی مامانم انجام میداد الان اکثرا با باباش انجام میدم

2731
فقط شبا وقتی میخوابن یکمی احساس آرامش میکنی

من که شبها وقتی میخوابه خداروشکر انقد آروم میشممیرم برای خودم شربت درست میکنم و... بخودم میرسم تونت میچرخم تا روحیه داشته باشم برای روز بعد,دست تنها مادری کردن سخته 

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖

من ۹ ماهشه داره دندان درمیاره  از یه طرف ازیه طرف هم از صبح جیغ میکشه تاشب هروسیله ای را میبینه میخاد هیچ کس هم نیست کمکم کنه همین الان خابید شوهرم هم فقط خانه را بهم میزنه یا رو اعصاب من راه میره ولی با این وجود باز خدا راشکر

2738
منم دیروز ۱ ساعت پشت تلفن برا شوهرم گریه کردم فقط گفتم مریض شدم از دستشون

دختر من شیطونی عادی میکرد برام مهم نبود

15ماهشه فقط باید حواسم باشه کاری دست خودش نده

میره رو اجاق گاز میشینه

از راه پله میره بالا ک تازه بستیمش

تمام وسایل کابیت بیرون میاره و حبوبات و ماکارانی میریره زمین

قاشق چوبی اتیش میزنه

اتو و جاروبرقی دست میزنه

اب رو خودش باز میکنه

اینا ی جیزای ساده بودن.روانی کرده منو وروجک

ای وای انگار منو گفتی خیلی اذیتم وبی اعصاب شدم من

من له شدما له، یعنی داغون، تازه مادر م و مادر شوهرمم اومدن مثلا مراقبم باشن، ظهرا میگفم ناهار چی داره میگفتن وای ی عالمه غذا مونده تو یخچاله، حال نداشتن ی غذا بذارن رو گاز، ی صبح گفتم ا چرا خوابالویید گفتن وای خوب معلومه بچتو میذاری پیش ما میری اتاقتون میخوابی تا صبح نمیذارن بخوابیم ک، یعنی دیگه بچهامو نذاشتم ثانیه ای بخوابن پیششون

دقت کردین بچه دارکه میشی همه نظم زندگیت بهم میریزه...وقت هیچ کدوم از کاراتو نداری....حتی گاهی وقتا حموم رفتن غذاخوردن یادستشویی رفتن و...روبهم میریزن!!!!ولی بابا طبق روال قبل به زندگیشون ادامه میدن

دخترم یه سال ونیمشه....خداراشکر گوش شیطون کر تونستم ساعت خوابش روتنظیم کنم...10صب بیدارمیشه...3تا5عص ...

افرین که نظم یادش دادی

متاسفانه بعضی خونه ها نظم ندارن بعد میگن بچه مون تا مثلا دو سه بیداره ....

منم همیشه از ساعت ۱۰ نور و صدا رو به شدت کم میکنم حتی اگر شوهرمم نیومده باشه هنوز خودمم اهسته حرف میزنم بچه ها یواش یواش عادت میکنن یه ساعت بعد خاموشیه ....

حالا بعضیا رو میبینم ده شب صدای تی وی بلند همه چراغا روشن بعد میگن بچه ما دیر میخوابه

به خدا نیومدم شعار بدم من شبا وقتی با صدای جیغ و گریه کوچیکه میپرم که شیر میخواد یعنی از شدت خواب ب ...

ان.شااللّه که محتاج هیچکس غیرخدا نشیم باعزت زندگی کنیم و با عاقبت خوش بمیریم

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
2706