2737
2734
عنوان

تو این نی نی سایت من فقط به دو نفر اعتماد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 98 پست
نی نی سایت به نظرم یه چیز زنونس ...ولی خب اگه اقایونم دوست دارن چ اشکالی داره  عکس و اینام نزا ...

یه شبایی همه چی در امن و امانه صبح پا میشی‌میبینی اوه اوه اوه فوش و فوش کاری به وقیح و مدیرسایت 

کلا دق لایک گرفتن چه تو اینستا چه اینجا مردمو کشته

درخواست دوستی قبول نمیکنم
ای واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چرا زودتر نگفتی، اینجا ول معطلم، پاشم برم خ ...

حالا نمی خواد خو برا خودت بری خواستکاری به عنوان خواهر داماد برو خواستکاری😄

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ای واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چرا زودتر نگفتی، اینجا ول معطلم، پاشم برم خ ...

اره بابا وقتی پیداش کردم کپ کردم 

یادش بخیر یه کاربرم بود اسمش سه حرفی بود اسمش گوز بود ولی روحش شاد خودشو ترکوتد😆😂

2742
اخی عزیزدلم 😍😍😍😍😍منم باردارم هشت هفته لکه بینی ندارم دکتر شیاف پروزسترون داد خیلی نگرانم همه می ...

به بههههه مبالکهههههههههه، اصلا به حرف اونا گوش نده

من ک همش سقط می کردم، این بارداریمو به بطف شیاف و آسپرین و بعد اشکیل قلبش با انوکساپارین و همه داروهایی ک دکتر داد با موفقیت پشت سر گذاشتم

حتما و حتما و حتما شیافت رو بزار، هر شب سر ساعت معینی بزار و به پشت بخواب، پاهاتو بالاتر بزار ک جذب بشه  کمک می کنه به محکمتر شدن جفت

خب لایک نکنن 🤣🤣🤣

لایک و وای چه خوشگلی چه ناناسی و میگم 

یه بار یه کاربر عکس گداشت ۱۹سالش بود یکی بهش گفت بیشتر بهت میخوره اوه اوه نمیدونی چی شد ۸۰۰۰تا تاپیک زد چه کاربرلی بیشعوری بع من میگن پیری شکسته ای 

ای وای خواهز اندازه مثنوی ۷۰من از این‌نی نی سایت حرف دارم😆

2740
به بههههه مبالکهههههههههه، اصلا به حرف اونا گوش نده من ک همش سقط می کردم، این بارداریمو به بطف شیاف ...

مرسی عزیزدلم اره فقط با شیاف دلدردم ساکت میشه میترسم نزنم خدا نکرده بچه نمونه اخه درد رحمی دارم میزنه حتی ببخشید داخل مثانه دردهاش

والا روزی که خواستم ثبت نام کنم هر چی میزدم ستاره میگفت قبلا انتخاب شد دیگه گفتم چی بزنم زدم ستاره ب ...

من پشیمونم برگردم عقب اسممو میزارم اشکنه با ماست ونون😋😁

مرسی عزیزدلم اره فقط با شیاف دلدردم ساکت میشه میترسم نزنم خدا نکرده بچه نمونه اخه درد رحمی دارم میزن ...

طبیعیه

فقط کار نکن، خم و راست نشو، بار سنگین و حتی کیفتو بلند نکن و غذاهایی مث زعفران و گلپر و کلم و هر چی ک سقط میاره اصلا نخور

2706