2737
2739

دورم خیلی خلوته و دردمو کسی نمیفهمه جدیدن بی حوصله شدم .بچه ندارم و بیمارم. بخاطر استرسهام بی حوصلم. میترسم روزی برسه ک بیماری بهم زور گرفته و نتونم بچه دارم بشم و شوهرم بهم پشت بکنه. منی ک ن جایی واسه رفتن دارم و موندن. زیادی اعصابم توخونه ضعیفه و به آنی باشوهرم دعوام میشه. درکل خیلی از اینده میترسم بطوری ک نمیخوام جلوبرم.میدونمم مقصر خودمم ولی یکی ی راهی جلوم بذاره.ممنونم ازتون دوستان.

منم ترس از آینده  دارم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیرت چیه عزیزم ؟ کجای کارو میتونی خودت بهتر کنی به نظر خودت ؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728

منکه دوس دارم چشام باز کنم ببینم رفتم چندسال جلو

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738

فکر منفی نکن....افکار منفی و تلقین منفی اتفاقات بد رو جذب میکنن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2706