2733
2734
عنوان

یه سوال مرگ وزندگی دارم .

237 بازدید | 55 پست

خدایی فکر کنید با دقت بعد بگید .

بخدا برام خیلی مهمه .

زندگیم زین پس با نظر شما امکان داره بد بشه یا خوب.

پش خوب به چیزی که میگم توجه کنید بعد جواب بدید.

با تچکر فراوان❤

من زینبم.۲۰ سالمه.

خانواده فقیری هستیم ولی خوب من ادم پر روییم میگم ن خلیم خوبیم ولی خلاصه حقوق ۶۰۰ تومنه ۶ نفریم پدرم فوت شده.

۱۳ ساله که پدر ندارم .

خیلی سختتتتتتتتتتتت درس خوندم خیلی زیاد افتضاح ولی شاگرد ممتاز بودم ۱۲ سال من ن تغذیه داشتم ن لباس آدمی زاد ن لباس مدرسه خلاصه فقط درس میخوندم.

تا رسیدم به دبیرستان عاشق شدمو درسم افتضاحححححححح مدرسه گفت توبدرد نمیخوری برو بزرگ سالان ولی بخدا خیلی تلاش میکردم ولی انگار مغزم پوکیده بود.

الان ۳ سال پشت کنکورم برا پرستاری.نمیشه چون اوضاع خانوادگیمونم خوب نیست برادر ومادرم بیماری اعصاب دارن .

بعصی وقتا میگم شاید بدنیا اومدم بدبخت بشم؟؟!!

تلاش نکنم بزار منم بدبخت فقیر جامعه باشم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

حالا امسال گفتم .

تربیت معلمی میخونم .

ریاصی وشیمی نداره احتمال موفق شدنم زیاده.

ولی خواهرم میگه ن.

برو این کارای ابرو میکرو بلدینگ وفیبروز واینا یاد بگیر میفرستمت تهران یاد بگیر.

چون شهر حرفه ای نداره خیلی معروف ولی شهر جفتی داره مجبورن از پیش ما برن اونجا.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

کدوم شهری ؟ اگه میتونی بیای کرج بریم باهم کتابخونه من کل کتابامو در اختیارت میزارم با هم بخونیم .... من پزشکی قبول شم توام هرچی دوست داری 

من دانشجو هستم الان اما عاشق پزشکی و کنکور ۹۹ بهش میرسم 😍 منم ۲۰ سالمه 

تلاش كن !!راه از آسمون باز ميشه !!!

اينو دايم به خودت بگو !!

احساس  رو هم فعلا بزار تو صندوقچه درش رو قفل بزن و فقط با منطقت زندگي كن!!

تا برسي به خواستت نه عاشقي كن نه مرد جماعت ،، و هيچي ديگه  رو نبين . 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

حالا بنطرتون بیخیال درس بشم بعد این همه کنکور دادنای الکی.

سختیای خونوادگیمون.

نداشتن پول دانشگاه ازاد.

برم یه هنری یاد بگیرم.

میدونم موفق میشم تواین کار.

منم مدرک نمیخوام حقیقتا پول میخوام میخوام راحت زندگی کنم.

بیخیال درس بشم هروقت پول اومد درسم برم درس بخونم دوباره؟؟

چون از اونور ما توفامیل نداشتن مدرک مساویس با خر

شما میگید چکار کنم.باز درس بخونم؟؟

بنظر منم برو یه حرفه رو یاد بگیر  خیلی زود میتونی وارد بازار کار بشی ولی با درس خوندن نه. تازه باید چند سال بخونی درسو. تموم کنی و بیای دنبال کار و... 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2740
حالا امسال گفتم . تربیت معلمی میخونم . ریاصی وشیمی نداره احتمال موفق شدنم زیاده. ولی خواهرم میگه ...

عزیزم شما مگه نمیگی وضع مالیتون خوب نیست؟

این کلاسا هزینش زیاده

دستگاهاش گرونه

جا باید بگیری

اینا همششششش هزینس

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
حالا بنطرتون بیخیال درس بشم بعد این همه کنکور دادنای الکی. سختیای خونوادگیمون. نداشتن پول دانشگاه ...

تابستون برو کلاساشو اگر تونستی

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
حالا امسال گفتم . تربیت معلمی میخونم . ریاصی وشیمی نداره احتمال موفق شدنم زیاده. ولی خواهرم میگه ...

یه سال دیگ هم بخون تربیت معلم قبولیش از پرستاری سختتر رشته ات چیه تربیت معلم شرایط سنی هم داره تا 21سالگی فقط میتونی بری ولی ارایشگری هروقت بخوای میشه

درس درس درس ببین شماک سهدسال موندی کنکور99هم روش تلاش کن اگ ان شاالله قبول شدی چقد خوب اگرم خدایی نکرده قبول نشدی هم چیزی رو از دست ندادی برمیگردی به همینوشرایطی ککهیتی

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)
عزیزم شما مگه نمیگی وضع مالیتون خوب نیست؟ این کلاسا هزینش زیاده دستگاهاش گرونه جا باید بگیری این ...

تو صندوق شرکت کروه بودیم لباس خونه میفروختیم با تلاش های فراوان یه مقدار پول برا بینیم جمع کرده بودم .

گفتم اونارو خرج میکنم.

با اینکه اصلا دلم راصی نیست بینیمو اخه چطور تحمل کنم😭😭😭

حالا بنطرتون بیخیال درس بشم بعد این همه کنکور دادنای الکی. سختیای خونوادگیمون. نداشتن پول دانشگاه ...

ببین دانشگاه ارزش داره که یه باره دیگه خیلی سفت و سخت بری بجنگی براش ... اینم میدونی که ۹۹ و ۱۴۰۰ آخرین سالیه که ما نظام قدیمیا میتونیم کنکور بدیم ؟؟؟ تازه ۱۴۰۰ هنوز دقیق معلوم نیست 

بیا با هم یک سااال بجنگیم واسه هدف علمیمون بعده ۱ سال که دیگه مطمئن بودیم همون رشته و همون دانشگاهی که میخوایم قبولیم میریم دنبال یه حرفه برای پول در آوردن در کناره درس خوندن 😍

اخه تو میگی حقوقتون ششصدتومن چطور میخوای بری کلاس ارایشگری و هزینه دوره ها و کلاساش من هشت سال پیش رفتم مدرک ارایش پیرایش گرفتم ولی ارایشگاه نزدم قصدشونداشتم کلی هزینه کردم اونموقع دانشگاه پیام نورم شهریه اش زیاد نمیشه با ششصدچه برسه ازاد اخرشم مدرکش بگیری بیای بیکاری بخون پرستاری دولتی یا تربیت معلم قبول شی

2706