2737
2734

خدا بیامرزه عزیزم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داغ برادر  

سوختم وساختم....پیرشدیم😔

حضرت زینب خودش صبر بده بهتون❤

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
2738

در کمال ناباوری  امروز خبر فوت  یکی از اقوام رو دادن بهم 

یه آقایی ک هنوز سی سالش هم نشده  بود و یک بچه ی دو ساله داشت حدودا  و تک پسر یه خانواده بود !!

انقدر ناگهانی بود  ک  دارم تلاش میکنم  اصلا بهش فکر نکنم  بس ک حالم بد میشه ...  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اخدا صبرتون بده داغ جوون آدمو پیر میکنه ......منم پدر مهربونمو از دست دادم خیلیییییییی سخته

خدابیامرزه پدرتون رو....بدترین درد داغ جوونه بخدا

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
در کمال ناباوری  امروز خبر فوت  یکی از اقوام رو دادن بهم  یه آقایی ک هنوز سی سالش هم ...

عموم 34سالش بود.پسرشم همراهش فوت کرد

غیر عموم کسی رو ندارم..همش تو خیالم باهاش حرف میزنم

...
2706