2737
2739

ما یه درخت گیلاس داشتیم مامانم دنبالمون می‌کرد مثل میمون میرفتیم بالاش دست مامانم نمی‌رسید دمپایی پرت می‌کرد ما جاخالی می‌دادیم  قیافه ما 😛😛مادررررم😡😡😡

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
من خیلی خیلی کتک خوردم موهامو میکشید. گازم میگرفت. با میله اهنی جارو برقی میزد تو کمرم یه بار سرمو ...

عزيزم شما از بس بهت ظلم شده به حس سخت بودن زندگي مادرت و اشكال نداره رسيدي،، ولي هيچ كس حق نداره با شما اين برخورد رو بكنه كيسه بوكس كه نيستي !!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی بار خیلی بچه بودم بهش گفتم گوه میخوری بااین دمپایی زد توکو*نم فرارکردم رنگشم ابی بود😄فقط ی بارزدتم اونم تاریخی بود که ازاون به بعد میگفتم خودم گوه میخورم😐😐😐ینی زدااا منم تپل چسبید😂

من خیلی خیلی کتک خوردم موهامو میکشید. گازم میگرفت. با میله اهنی جارو برقی میزد تو کمرم یه بار سرمو ...

خیلی ماهه ??? ولمون کن تو رو خدا دلت خوشه 

منم یه وقتایی واقعا فشار رومه ولی با دخترم مهربونتر میشک بخدا 

خدا هیچوقت نمیگذره از حق طفل معصوم 

خارج بودی از مامانت میگرفتنت😅

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2738
عزيزم شما از بس بهت ظلم شده به حس سخت بودن زندگي مادرت و اشكال نداره رسيدي،، ولي هيچ كس حق نداره با ...

میدونم 😃خواهرام و داداشم هیچ موقع اینجوری نبودن. من چون بچه اول بودم کلا موش ازمایشگاهی بودم. ولی الان از گل نازکتر بهم نمیگه. خیلییی ماهه. 

خودت چقدر ماهی ک یا ت رفته

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
ی بار خیلی بچه بود بهش گفتم گوه میخوری بااین دمپایی زد توکو*نم فرارکردم رنگشم ابی بود😄فقط ی بارزدتم ...

🤣🤣🤣🤣🤣وایدارم از دستت قهقهه میزنم نصف شبی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

میزد پشت دستم 🥴🥴🥴

چشم غره هم خیلی میرفت 

دندوناشو میذاشت روی هم تا من به شدت اعصبانیتش پی ببرم 🤣🤣

هی میگفت بذار برسیم خونه باهات کار دارم

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
خیلی ماهه ??? ولمون کن تو رو خدا دلت خوشه  منم یه وقتایی واقعا فشار رومه ولی با دخترم مهربونتر ...

خب من الان که بزرگم درکش میکنم. مامانم میگرن شدید داره. منم بچه بودم و شیطون. خیلی رو اعصابش بودم. بخدا الان از گل نازکتر نمیگه. همیشه هم همه چیزش منم

2706